Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei Mežaparkā

3. jūnijā Rīgā, Mežaparkā, notiks pasākums ģimenēm „Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei!”, kas nu jau kļuvis par neatņemamu notikumu Rīgas bērniem un viņu vecākiem.

Jau piekto gadu biedrība „Par stipru Latviju” par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai organizē pasākumu, kura ideja ir dot iespēju ģimenēm ar bērniem pavadīt brīvo laiku kopā, piedaloties dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs, apceļojot dažādas pasaules valstis, iepazīt to zināmākās vietas un izspēlēt nacionālās spēles.

Visas dienas laikā bērniem būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, stafetēs un konkursos, pārbaudot savu izveicību, ātrumu, domāšanu un citas bērnu attīstošas īpašības. Darboties varēs arī radošajās darbnīcās, kur varēs zīmēt, darboties ar plastilīnu un citām mākslinieciskām lietām.

Katrs mazais dalībnieks par dalību aktivitātēs varēs saņemt sponsoru un organizatoru sarūpētās dāvaniņas, kā arī pateicības rakstus.

Katru gadu apmeklētāju, dalībnieku skaits palielinās un tā ir lieliska iespēja atpūtu padarīt daudz interesantāku, piedāvājot iedzīvotājiem atraktīvu pasākumu visai ģimenei.

Sīkāka informācija par pasākumu biedrības „Par stipru Latviju” mājas lapā www.parstipru.lv

Tiekamies pasākumā!

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Ozoliņa

Biedrība „Par stipru Latviju”

Mob. tel. 26439995

E-pasts: [email protected]

Citi raksti

Skatīt visus

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...

Rīgas mežu logo

17.05.2024.

RTU arhitektūras studenti izstrādā idejas ilgtspējīgai RĪGAS MEŽU teritorijas attīstībai Mangaļsalā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) arhitektūras studenti, atsaucoties SIA “Rīgas meži” aicinājumam, izstrādā ilgtspējīgas attīstības priekšlikumus uzņēmuma īpašumā esošās Mangaļsalas teritorijai,...

16.05.2024.

RĪGAS MEŽI uzsāk meža kopšanu Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem

2024. gada maija otrajā pusē SIA “Rīgas meži” sāks ainaviski vērtīgu jeb rekreācijas teritoriju veidošanu un meža kopšanu meža masīvā Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem (starp Tumšupi...