Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei Mežaparkā

3. jūnijā Rīgā, Mežaparkā, notiks pasākums ģimenēm „Mazā stiprinieka ceļojums apkārt pasaulei!”, kas nu jau kļuvis par neatņemamu notikumu Rīgas bērniem un viņu vecākiem.

Jau piekto gadu biedrība „Par stipru Latviju” par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai organizē pasākumu, kura ideja ir dot iespēju ģimenēm ar bērniem pavadīt brīvo laiku kopā, piedaloties dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs, apceļojot dažādas pasaules valstis, iepazīt to zināmākās vietas un izspēlēt nacionālās spēles.

Visas dienas laikā bērniem būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, stafetēs un konkursos, pārbaudot savu izveicību, ātrumu, domāšanu un citas bērnu attīstošas īpašības. Darboties varēs arī radošajās darbnīcās, kur varēs zīmēt, darboties ar plastilīnu un citām mākslinieciskām lietām.

Katrs mazais dalībnieks par dalību aktivitātēs varēs saņemt sponsoru un organizatoru sarūpētās dāvaniņas, kā arī pateicības rakstus.

Katru gadu apmeklētāju, dalībnieku skaits palielinās un tā ir lieliska iespēja atpūtu padarīt daudz interesantāku, piedāvājot iedzīvotājiem atraktīvu pasākumu visai ģimenei.

Sīkāka informācija par pasākumu biedrības „Par stipru Latviju” mājas lapā www.parstipru.lv

Tiekamies pasākumā!

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Ozoliņa

Biedrība „Par stipru Latviju”

Mob. tel. 26439995

E-pasts: [email protected]

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...