Trešais Actimel Pikošanās čempionāts Sniega parkā pulcē simtiem dalībnieku

19. janvārī, spītējot aukstumam, trešais Actimel Latvijas Pikošanās čempionāts pulcēja vienkopus simtiem dalībnieku un skatītāju. Pasākuma dienā par godu čempionātam Rīgas dome prezentēja jaunāko un garāko (41 m) Rīgas tramvaju, kas veica savu pirmo braucienu uz Mežaparku, kur norisinājās pikošanās sacensības.

Foto: I.Znotiņš

Fotogalerija: Trešais Actimel Pikošanās čempionāts Sniega parkā (autors - I.Znotiņš)

“Priecājamies, ka simtiem Latvijas iedzīvotāju pulcējās vienkopus, lai svinētu vienu no ziemas pozitīvākajiem notikumiem, kas nu jau kļuvis par tradīciju, un piedalītos dažādās pikošanās disciplīnās. Latvijas Pikošanās čempionāta mērķis ir parādīt, ka par ziemu iespējams priecāties, un mums tas izdevās,” stāsta Gunta Jurča, Actimel zīmola vadītāja Baltijas valstīs un viena no pasākuma iniciatorēm. Šogad dalībnieki sacentās individuāli un komandās tādās disciplīnās kā „Sniega piku biatlons”, „Sniega kērlings” u.c.

Pasākuma vadītājs Lauris Reiniks čempionāta laikā uzsvēra, ka visi dalībnieki ir īsti varoņi, jo, neskatoties uz auksto laiku, turpinājuši uzturēt aktīvu dzīvesveidu kopā ar ģimenēm un draugiem. Pikošanās čempionāta laikā tika prezentēta sabiedrībā zināmā dziedātāja dziesmas “Skrienu, skrienu vēl” ziemas versija „Piko, piko vēl”, kas papildināta ar īpašiem deju soļiem.

„Aktīvs dzīvesveids palīdz cilvēkiem saglabāt veselību, vairo enerģiju, tāpēc Rīgas dome atbalsta šāda veida pasākumus. Prieks, ka Mežaparks ir kļuvis par vietu, kur cilvēki var atpūsties un lietderīgi pavadīt laiku gan vasarā, gan ziemā,” saka Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Par Latvijas Pikošanās čempionātu

Latvijas Pikošanās čempionāts ir ikgadējs notikums, kas notiek Mežaparkā jau trešo gadu pēc kārtas. Tā idejas autors un organizators ir Actimel, kas vēlas veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu, parādot, ka arī ziemā var jautri pavadīt laiku svaigā gaisā, nodarbojoties ar dažādām ziemas aktivitātēm. Turklāt pēdējā laikā līdzīgi pikošanās pasākumi vairākās Eiropas valstīs guvuši lielu atsaucību. Latvijas Pikošanās čempionāts ik gadu pulcē vienkopus simtiem dalībnieku.

Latvijas Actimel Pikošanās čempionāts ir bezmaksas pasākums ģimenēm, aktīvās atpūtas piekritējiem un visiem, kas ar prieku izbauda ziemu. Ikviens dalībnieks neatkarīgi no vecuma un sportiskajām iemaņām var izmēģināt savas pikošanās prasmes, piedaloties dažādās sacensību disciplīnās, piemēram, „Sniega katapulta”, „Sniega piku basketbols” u.c. Pasākums ik gadu noslēdzas ar lielo, bet draudzīgo sapikošanos.

 

Papildu informācija

 

Renata Grikšelytė – Dantė                                                         

DANONE Sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijas valstīs

+370 52477307, +370 65526656
[email protected]

 

Madara Zvejniece

DANONE sabiedrisko attiecību konsultante Baltijas valstīs

+371 67201460, +371 29321339

[email protected]

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir Rīgas mežu misija, vīzija un vērtības. Balsts fons un zaļi burti

18.04.2024.

Apstiprināta RĪGAS MEŽU pirmā Ilgtspējīgas attīstības stratēģija

Lai nodrošinātu atbildīgu un pēctecīgu uzņēmuma pārvaldību un ilgtspējīgu attīstību, lai jaunā kvalitātē rūpētos par rīdziniekiem, galvaspilsētas viesiem un tās apkārtnes iedzīvotājiem, kā arī, lai...

Attēlā ir informācija par Rīgas mežu 2023.gada finanšu rādītājiem

17.04.2024.

2023. gads uzņēmumā RĪGAS MEŽI – turpinājums stabilai un ilgtspējīgai izaugsmei

SIA “Rīgas meži” 2023. gadā sekmīgi izpildīja budžetu un sasniedza īpašnieka jeb Rīgas domes noteiktos finanšu mērķus, nodrošinot uzņēmuma finanšu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību – liecina 15....

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...