SIA "Rīgas meži" uzvarējusi "Clear Channel Latvia" rīkotajā konkursā

Jau trešo gadu pēc kārtas vides reklāmas uzņēmums "Clear Channel Latvia" izsludināja radošā izaicinājuma konkursu "Clear Challenge" par labāko Jaunā gada apsveikumu vidē. Interneta balsojumā konkursa mājas lapas apmeklētāji varēja nobalsot par sev tīkamāko darbu, izvirzot trīs finālistus, kurus vērtēja žūrija. Par šīs kategorijas uzvarētāju kļuva SIA „Rīgas meži” iesniegtais darbs „Sveiciens no Rīgas meža!”.

Konkursa ietvaros ikvienam bija iespēja radoši izpausties, izveidojot savu vides reklāmai piemērotu apsveikumu Jaunajā gadā. Šogad kopumā konkursam tika iesniegti 91 darbs. Darbi tika vērtēti un uzvarētāji noteikti divās kategorijās – „Interneta balsojums” un „Žūrijas vērtējums”.

On-line balsojumā par konkursam iesniegtajiem darbiem kopumā tika saņemtas 25 471 balsis.

Žūrijas vērtējuma kategorijā – Rīgā – par žūrijas favorītu kļuva „Jūrmalas Studijas” darbs „Latvian Crafts – Sasildi savas domas”. Leonards Laganovskis par šo darbu vērtējis tā – „Oriģināla valoda, roku darbs, silts, tīrs, saulains, optimistisks.” Šajā kategorijā žūrijai bija vairāki spēcīgi favorīti, diskusijas sesijas laikā bija ilgas un izvēle nebija viegla.

Arī šogad žūrijas pārstāvjus patīkami pārsteidza tie darbi, kas žūrijas vērtējuma kategorijā sacentās par iespēju Jaunā gada apsveikumu izvietot vides stendos Latvijas reģionos. Žūrijas vērtējumā – Liepājā – uzvarētāji ir divi: Jānis Beķeris ar darbu zīmolam: thebakery.lv – „Svaigi cepts dizains!” un „Moonlab” ar darbu zīmolam: Wooly Organic – „nEXt generation”.

Savukārt Clear Channel Latvia speciālā balva dosies pie komunikācijas aģentūras „Larsoni” – par darbu zīmolam: "Philips" – „Svētki mīt katrā no mums!”. Clear Channel pārstāve Everita Ušacka par šī gada konkursu saka: „Priecē fakts, ka ar katru gadu pieaug konkursa dalībnieku skaits, un šogad plaša atsaucība bija vērojama ne vien no komercuzņēmumiem, bet arī no radošajām aģentūrām, pašvaldību sabiebrībām, sabiedriskajam organizācijām. Apsveicami, ka arī šogad konkursā savus spēkus turpina izmēģināt jaunieši, dažādu mākslas skolu un augstskolu audzēkņi, kas ir Latvijas reklāmas dizaina nākotne. Vairākus šos darbus augstu novērtēja arī žūrijas pārstāvji. Organizējot konkursu jau trešo gadu, novērojam, ka darbi ar katru gadu kļūst arvien kvalitatīvāki un vairāk atbilstoši vides reklāmas principiem. Par mūsu speciālās balvas ieguvēju izvēlējāmies "Philips" darbu. Patīkami, ka dalība konkursā bijusi interesanta arī plaši pazīstamam, starptautiskam zīmolam, un tas radis iespēju pielāgoties konkursa nosacījumiem. Iesniegtais darbs demonstrē profesionālu spēju gaumīgi apvienot svētku apsveikumu ar paša produkta komercreklāmu.”

Darbus šogad vērtēja profesionāla žūrija: Leonards Laganovskis, mākslinieks, konceptuālists un brendinga speciālists; Inta Maldupe, Jūrmalas pilsētas galvenā māksliniece un Latvijas Dizaineru savienības valdes locekle; Andrs Hermanis, reklāmas aģentūras „Bill&Yard” radošais direktors, partneris; Artūras Štaudė, „Clear Channel Lietuva” direktors, Lietuvas balss Latvijas vides plakātu konkursā. Galvenie žūrijas vērtējuma kritēriji darbiem bija vides formātam atbilstošākais, radošākais, tematam atbilstošākais, kā arī oriģinalitāte, konceptuāls skatījums. „Darbi kā māksla! Kad māksla ienāk pilsētā, tas ir ļoti pozitīvi” – tā žūrija par konkursa labākajiem darbiem.

Visi konkursa uzvarētāju un finālistu darbi apskatāmi mājas lapā www.cch.lv/uzvaretaji.

Uzvarētāji balvās saņēma iespēju savu Jaungada apsveikumu izvietot 2 nedēļas par brīvu Clear Channel vides stendos Rīgā un Liepājā.

SIA "Rīgas meži" pateicas visiem, kuri balsoja par "Rīgas mežu" konkursa darbu!

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...