SIA "Rīgas meži" aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci, veltītu Starptautiskajam 3D mākslas festivālam “Rīgas ilūzijas”

2019.gada 5.jūnijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00 kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”, laukumā pie Jaunlaulāto kalniņa norisināsies preses konference, kas būs veltīta Starptautiskajam 3D mākslas festivālam “Rīgas ilūzijas”.

Festivāla organizators SIA “Rīgas meži” aicina mediju pārstāvjus piedalīties preses konferencē. Par savu dalību lūdzam paziņot pa e-pastu: [email protected].

Preses konferences plāns

 

Līdz 11.00

Viesu sagaidīšana

11.00

Preses konferences atklāšana, uzrunas

11.20

Pirmā trīsdimensiju zīmējuma izveide profesionālo 3D  mākslinieku vadībā.

12.00

Preses konferences noslēgums, intervijas, kafija

 

           

            Informācija par festivālu:

 

            No 2019. gada 5. jūnija līdz 8. jūnijam kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” norisināsies otrais Starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls “Rīgas ilūzijas”. Festivālu organizē SIA “Rīgas meži”.

            Savu dalību festivālā ir apstiprinājuši 15 starptautiski atzīti mākslinieki no 11 pasaules valstīm. Trīs dienu laikā ikviens interesents varēs sekot unikālu trīsdimensiju gleznojumu tapšanai uz asfalta. Festivāla noslēguma pasākums – 8.jūnijā no plkst.13.00 līdz plkst.16.00. Pasākums būs apmeklējams bez maksas.

            Starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls “Rīgas ilūzijas” ir vienīgais šāda veida festivāls Baltijā, kura laikā 15 starptautiski atzīti mākslinieki Rīgā, kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” teritorijā uz asfalta veidos lielformāta 3D gleznojumus.

            2016.gadā “Mežaparkā” tika organizēts I Starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls “Rīgas ilūzijas”. Tas kļuva par pirmo šāda veida pasākumu ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs. Festivālā piedalījās 12 pasaules pazīstamākie 3D mākslinieki. Festivāls kļuva par vienu no spilgtākajiem un pozitīvākajiem vasaras notikumiem, pulcējot “Mežaparkā” tūkstošiem optisko ilūziju cienītājus. Toreiz līdz rudenim 3D zīmējumu aleju apmeklēja vairāk nekā 200 000 rīdzinieku un pilsētas viesu.

            3D zīmējumu festivāli katru gadu tiek organizēti ASV, Apvienotajos Arābu Emirātos, Nīderlandē, Krievijā, Vācijā, Austrijā, Maltā un citās valstīs. Tie vienmēr piesaista lielu uzmanību un kļūst par spilgtiem notikumiem. 

            Šogad savu dalību festivālā “Rīgas ilūzijas” ir apstiprinājuši 15 pasaules līmeņa mākslinieki – vairāku starptautisku trīsdimensiju mākslas festivālu laureāti. Starp mākslinieku pārstāvētajām valstīm ir Latvija, Lietuva, Igaunija, Nīderlande, Krievija, Meksika, Spānija, Argentīna, Itālija, Vācija un Ukraina. Latviju festivālā pārstāvēs jaunās paaudzes gleznotājs Ritums Ivanovs. Šogad festivālā pirmo reizi piedalīsies visu trīs Baltijas valstu pārstāvji. 

           

           

Papildu informācija: Inese Vikļuka, Starptautiskā 3D mākslas festivāla “Rīgas ilūzijas” projekta vadītāja, e-pasts: [email protected], tālr.29378216.Preses konferences norises vieta kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”


Citi raksti

Skatīt visus

Sarunu festivāla LAMPA plakāts

18.06.2024.

RĪGAS MEŽI sarunu festivālā LAMPA aicina uz diskusiju “Vai var pārdot svaigu gaisu?”

“Koksne mežā nav vienīgā vērtība! Atbildīgs meža apsaimniekotājs plāno un uztur arī citas dabas vērtības, no kurām ir vai nākotnē būs iespējams nopelnīt,” tā apgalvo SIA “Rīgas meži” valdes...

Bērna zīmējums

17.06.2024.

RĪGAS MEŽI sadarbībā ar Ziedoņa muzeju izsludina Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursu

SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar Ziedoņa muzeju aicina bērnus piedalīties Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursā. Tajā jo īpaši tiek aicināti piedalīties Rīgas dažādu apkaimju un biedrību...

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...