Rīgas Sniega parka aktualitātes

Kopš pagājušā gada nogales Rīgā ir viena vieta, kur vienmēr ir sniegs. Tas ir Rīgas Sniega parks kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks", Lielās estrādes teritorijā. Rīgas Sniega parka operatori ir pazīstamā kalnu slēpošanas bāze „Žagarkalns”. Sniegs šeit tiek saražots ar sniega lielgabaliem, tādēļ, kaut arī Rīgā sniega nav, šeit tas vienmēr ir biezā kārtā pat atkusnī.

Fotogalerija: Rīgas Sniega parks, 2014. gada janvāris
(foto autori: Raivis Bergs, Ilmārs Mārciņš)


Lielajā estrādē, vietā, kur vasarā atrodas skatītāju sēdvietas, ziemā ir ierīkota kameršļūkšanas zona ar piecām sniega renēm, kuras var izmantot gan bērni, gan pieaugušie. Kameršļūkšana ir atrakcija, kas visiem sniedz lielu prieku. Lai šļūktu ar kamerām, nav vajadzīgas nekādas īpašas prasmes. Iesēdies tik speciālā piepūšamā kamerā un šļūc lejā pa īpašu trasi ar kalniņiem un virāžām!

Rīgas Sniega parkā darbojas arī pirmā kalnu slēpošanas un snovborda apmācības trase Rīgā. Tā ir 120 m gara nogāze ar ideālu slīpumu, kas piemērots slēpotāju un snoveru apmācībai - un it sevišķi bērniem. Uz nogāzes uzstādīti divi virves tipa slēpotāju pacēlāji - resnas virves, pie kurām slēpotājs vai snoveris var pieķerties ar roku un pilnīgi droši pacelties pa nogāzi uz augšu.

Sniega parka teritorijā ir plaša slidotava ar dabīgo ledu. Ja laika apstākļi atļauj, šeit var lieliski slidot.

Mežaparka estrādes zonā ir ierīkota arī distanču slēpošanas trase ( ~ 1 km aplis), kas ir noklāta ar mākslīgi saražoto sniegu.

Rīgas Sniega parkā darbojas inventāra nomas punkts, kur var iznomāt visu nepieciešamo.

Brīvdienās darbojas kafejnīca.

Brīvdienās darbojas slēpošanas un snovborda apmācības skola gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pēc iepriekšējas pieteikšanās ir iespējamas individuālās apmācības bērniem pie profesionāliem instruktoriem.
Sniega parks ir ideāli piemērots skolnieku grupu apmeklējumiem darba dienās. Skolēnu grupām ir īpašas cenas gan inventāra nomai, gan apmācībai.

Sīkāka informācija mājas lapā www.sniegaparks.lv

Tālrunis informācijai: 22006617

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...