Rīgas pilsētas ekspozīcija Tallinas starptautiskajā ziedu festivālā iegūst pirmo vietu

SIA “Rīgas meži” izveidotā Rīgas ekspozīcija Tallinas Starptautiskajā ziedu festivālā (“Tallinn International Flower Festival 2016”) ieguva 1.vietu kategorijā "Kaislību dārzs”.

Festivālā piedalījās 31 dalībnieks no dažādām valstīm. Festivāla dalībnieki varēja izbūvēt un ierīkot nelielus dārzu elementus par divām atšķirīgām tēmām: "Terases dārzs" vai "Kaislību dārzs".

SIA “Rīgas meži” Dārzu un parku daļas dārznieku izvēlētā tēma bija "Kaislību dārzs", kas materializējās interaktīvā vides objektā “Kaislību deja”, kurā vispirms jāizspraucas starp zariem, jāšķērso koka bluķu josla, kas simbolizē grūtu deju soļu apguvi, pēc tam ir iespēja “piedot savu ritmu” uz stabulēm un noslēgumā “uzgriezt virpuli”. “Deju grīdas” klājumam izvēlēta smilts, šķelda, mizas mulča un čiekuri, bet objekts rotāts ar vasaras ziedu stādījumiem.

26.augustā Igaunijas galvaspilsētā noslēdzās ikgadējais Tallinas Starptautiskais ziedu festivāls 2016, kuru Tallinas Torņa laukumā (Tower Square) varēja vērot no 20.maija līdz 26. augustam.

Festivālā ar savu stendu pēc dažu gadu pārtraukuma atkal piedalījās Rīgas pilsētas pašvaldība, ekspozīcijas izbūvi uzticot SIA "Rīgas meži".

Pateicamies SIA "Labie koki" par atbalstu idejas ģenerēšanā, “Rīgas mežu” komandai par precīzu idejas realizēšanu un kolēģiem par atbalstu!

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir Rīgas mežu misija, vīzija un vērtības. Balts fons un zaļi burti

18.04.2024.

Apstiprināta SIA "Rīgas meži" pirmā Ilgtspējīgas attīstības stratēģija

Lai nodrošinātu atbildīgu un pēctecīgu uzņēmuma pārvaldību un ilgtspējīgu attīstību, lai jaunā kvalitātē rūpētos par rīdziniekiem, galvaspilsētas viesiem un tās apkārtnes iedzīvotājiem, kā arī, lai...

Attēlā ir informācija par Rīgas mežu 2023.gada finanšu rādītājiem

17.04.2024.

2023. gads SIA "Rīgas meži" – turpinājums stabilai un ilgtspējīgai izaugsmei

SIA “Rīgas meži” 2023. gadā sekmīgi izpildīja budžetu un sasniedza īpašnieka jeb Rīgas domes noteiktos finanšu mērķus, nodrošinot uzņēmuma finanšu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību – liecina 15....

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

SIA "Rīgas meži" paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...