“Rīgas Meži” piedalīsies Ģimenes mēneša ieskandināšanas pasākumā kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”

Ziemeļrīgas kultūras apvienība sadarbībā ar Rīgas domi un uzņēmumu “Rīgas Meži” aicina uz pavasarīgām Ģimenes mēneša ieskandināšanas svinībām kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”. Pasākums notiks sestdien, 2022. gada 7. maijā, plkst. 10.00 – 17.00.

“Rīgas Meži” Ģimenes dienas pasākumā, kas notiks uzņēmuma apsaimniekotajā “Mežaparkā”, piedalīsies ar vides izglītības programmas “Zaļā klase” stendu “Izzini dabu!”. Tā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Latvijā izplatītākās koku sugas, noklausīties to stāstus un atpazīt kokus pēc zariem, pagalēm un čiekuriem, kā arī noteikt koku vecumu pēc gadskārtām. Paši jaunākie stenda apmeklētāji varēs salikt Meža puzli un uzzināt, kas veido meža ekosistēmu. Ikvienam būs iespēja piedalīties Meža viktorīnā un atbildēt uz jautājumiem par Rīgas un Pierīgas mežiem, dārziem un parkiem. Tāpat interesenti varēs iepazīt “Zaļās klases” piedāvātās dabas iepazīšanas iespējas – ekskursijas “Zaļās klases” kompleksa mežā, Tīnūžu pusē, izzinošas pastaigas Rīgas parkos, kā arī audiogidus par “Rīgas Mežu” pārziņā esošajiem nozīmīgākajiem galvaspilsētas dārziem un parkiem, par tajos augošajiem retajiem augiem, kokiem un apstādījumu vēsturi.

Vienlaikus Mežaparka teritorijā darbosies maksas atrakcijas bērniem – retro karuseļi un piepūšamās atrakcijas, kā arī īpašie piedāvājumi no Mežaparka Minigolfa un Ufogolfa. Gleznainajā Mežaparka Atpūtas alejā notiks Latvijas mājražotāju un amatnieku tirdziņš, kur varēs iegādāties dizaina un pārtikas preces, tostarp, BIO medu, gardus kūpinājumus, visdažādākos marinējumus, kūkas un piparkūkas, sulas, mērces, kā arī Latvijas dizaineru darinātus apģērbus un daudz ko citu!

Agrā rītā, pirms pasākuma, interesenti tiek aicināti uz īpašu Rimi Rīgas maratona treniņu kopā ar skrējējiem no Riga Runners un Nike Run Club Riga. Maratona organizatori aicina piedalīties arī vecākus ar bērniem, kuriem tiks organizēta speciāla treniņu grupa ģimenēm profesionālu treneru uzraudzībā.


Tikmēr Zaļajā teātrī visu dienu būs muzikāli priekšnesumi Mežaparka koru un ansambļu izpildījumā, kā arī Arņa Miltiņa bērnu koncertuzvedums “Bērnu pasaule”. Gan pašus mazākos, gan vecākus priecēs mūziķis Atis Zviedris ar atraktīvu un interesantu programmu, šarmantās balss īpašniece Katrīna Dimanta ar pavadošo grupu, bet dienas noslēgumā izskanēs grupas Sudden Lights koncerts. Programmu papildinās aktivitātes bērniem ar vecākiem, kur būs iespējams apgleznot sejas, veicināt gleznošanas iemaņas profesionāļu pavadībā, kā arī piedalīties vēja dzirnavu tapšanas meistarklasēs.

 

 

Papildinformācijai:

Kristīne Šuļžanoka

Ziemeļrīgas kultūras apvienības

starptautisko projektu mākslinieciskā vadītāja

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 26321304

https://www.facebook.com/ziemelriga

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...