“Rīgas Meži” aicina uzņēmējus pieteikties vasaras tirdzniecības vietu izsolei Mežaparkā”

“Rīgas Meži” aicina uzņēmējus līdz 2022.gada 10.februārim pieteikties vasaras tirdzniecības vietu izsolei kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”!

Daļas “Mežaparks” vadītājs Aigars Pencis norāda, ka šī ir iespēja uzņēmējiem. “Vietā, kur pulcējas tik daudz rīdzinieki un pilsētas viesi, nepieciešama gan ēdināšana, gan lietderīga izklaide. Mēs uzņēmējiem piedāvājam vietu un ceram uz viņu radošajām idejām! Mūsu kopējs mērķis ir veidot “Mežaparka” vasaru vēl interesantāku, ērtāku un tādu, lai pieejamie pakalpojumi rosina cilvēkus pēc iespējas ilgāku laiku pavadīt svaigā gaisā,” par iecerēm stāsta A. Pencis.


Izsolē pieejamas septiņas tirdzniecības vietas (zemesgabali), to platība no 6 līdz 30 m2. Tajās iespējami gan ielu ēdināšanas jeb “street food” pakalpojumi no auto piekabēm (treileriem), gan citu preču tirdzniecība, kas veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, piemēram, sporta un atpūtas inventārs.

 

Tirdzniecības vietu nomas termiņš ir no 2022.gada 1.aprīļa līdz 2022.gada 2.oktobrim. Vienlaikus, lai veicinātu uzņēmēju piesaisti un ilgtermiņa sadarbību , nomas nosacījumi paredz arī iespējas pagarināt līgumu līdz 2023.gada 31.martam.

 

Informācija par visām tirdzniecības vietām, sortimentu, kā arī izsoles nolikums atrodams ŠEIT.

 

Savukārt objektus var apskatīt klātienē, iepriekš piesakoties un vienojoties par laiku, tālrunis: 29288438 vai e-pasts: [email protected].

 

Mutiska izsole ar augšupejošu soli notiks 2022.gada 14.februārī, plkst. 11.00 SIA “Rīgas Meži” birojā, Jūrmalas gatvē 78d, Rīgā, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus.

 


Par SIA “Rīgas Meži”

SIA “Rīgas Meži” ir 2008.gadā dibināts pašvaldības uzņēmums, kas apsaimnieko galvaspilsētai piederošos mežus, dārzus un parkus. Rīga ir lielākā Eiropas pilsēta – mežu īpašniece un viena no lielākajām mežu īpašniecēm Latvijā. 

 

“Rīgas Mežiem” ir Daugavas, Gaujas, Katrīnas, Rīgas un Tīreļu mežniecības, kā arī kokaudzētava un kokzāģētava “Norupe”. Uzņēmums īsteno vides izglītības programmu “Zaļā klase”; “Rīgas Mežu” pārziņā ir arī kultūras un atpūtas parks “Mežaparks”. 

 

Uzņēmuma objekti atrodas Rīgas un Jūrmalas pilsētu, kā arī Ādažu, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salaspils un Siguldas novadu teritorijās.

 

Uzņēmums pārvalda 62 000 ha mežu, 399 ha dārzu, parku, skvēru un apstādījumu (125 objekti). “Rīgas Meži” rūpējas par šo teritoriju ilgtspējīgu attīstību, bioloģisko daudzveidību un pieejamību sabiedrībai. 

 

“Rīgas Meži” ievēro labas korporatīvās pārvaldības un ilgtspējas principus. Uzņēmumam ir FSC (Forest Stewardship Council) un PEFC (Programme of the Endorsement of Forest Certification) sertifikāti. Tie apliecina atbildīgu mežu apsaimniekošanu, kā arī to, ka mežu produkcija sabiedrībai sniedz sociālos, vides un ekonomiskos ieguvumus. 


2021.gada septembrī “Rīgas Mežiem” Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēts nacionālajai drošībai nozīmīgas komercsabiedrības statuss. Savukārt 2021.gada decembrī uzņēmums pievienojās biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” un “CSR Latvia” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”.

  

Papildinformācijai:

Ieva Bērziņa

SIA “Rīgas Meži”

Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 67415712

E-pasts: [email protected]

www.rigasmezi.lv 

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir Rīgas mežu misija, vīzija un vērtības. Balsts fons un zaļi burti

18.04.2024.

Apstiprināta RĪGAS MEŽU pirmā Ilgtspējīgas attīstības stratēģija

Lai nodrošinātu atbildīgu un pēctecīgu uzņēmuma pārvaldību un ilgtspējīgu attīstību, lai jaunā kvalitātē rūpētos par rīdziniekiem, galvaspilsētas viesiem un tās apkārtnes iedzīvotājiem, kā arī, lai...

Attēlā ir informācija par Rīgas mežu 2023.gada finanšu rādītājiem

17.04.2024.

2023. gads uzņēmumā RĪGAS MEŽI – turpinājums stabilai un ilgtspējīgai izaugsmei

SIA “Rīgas meži” 2023. gadā sekmīgi izpildīja budžetu un sasniedza īpašnieka jeb Rīgas domes noteiktos finanšu mērķus, nodrošinot uzņēmuma finanšu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību – liecina 15....

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...