RĪGAS MEŽI aicina uzņēmējus pieteikties sezonas tirdzniecības vietu nomas izsolei “Mežaparkā”

SIA “Rīgas meži” aicina uzņēmējus līdz 2023.gada 27.martam pieteikties nomas tiesību izsolei sezonas tirdzniecības īstenošanai uzņēmuma apsaimniekotā kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” apmeklētāju iecienītākajās vietās.

Salīdzinot ar pērno gadu, šogad izsoles vietu piedāvājums ir lielāks – kopskaitā deviņi zemesgabali, iepriekš – septiņi. Tie atrodas vietās, kur apmeklētāju plūsma ir viena no aktīvākajām – Atpūtas alejas sākumā, Lielajā bērnu rotaļu laukumā, Atpūtas alejas un Ostas prospekta krustojumā, Meža prospektā (bezmaksas stāvlaukums), pie Lielās estrādes 7.vārtiem, kā arī Pāvu ielas un Atpūtas alejas krustojumā.

Kopš pērnā gada rudens “Mežaparku” aprūpē uzņēmuma “Rīgas meži” daļa “Dārzi un parki”. Tās vadītājs Aigars Pencis stāsta par šīs sezonas iecerēm: “Vasara “Mežaparkā” solās būt aizraujoša. Būs dažādi kultūras un aktīvās atpūtas pasākumi, lieliem un maziem pieejams Rīgā pirmais bezmaksas orientēšanās poligons, un citas aktīvās atpūtas iespējas. Tādēļ vēlamies, lai mūsu apmeklētājiem pieejama arī atbilstoša ēdināšana. Līdz ar to šī ir iespēja uzņēmējiem būt par daļu no “Mežaparka”, padarot šo teritoriju vēl pievilcīgāku un interesantāku cilvēkiem un rosinot viņus vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, apmeklēt pasākumus, atpūsties kopā ar ģimenēm”.


Piedāvāto zemesgabalu platība ir no 6 līdz 30 m2, vairākas vietas piemērotas arī “Street food” tirdzniecībai no “treileriem”. Tirgot paredzētā produkcija: karstās uzkodas, augļi, dārzeņi, ogas, saldējums, bezalkoholiskie dzērieni, cukurvate.


Nomas tiesības paredzēts piešķirt no 15.aprīļa līdz 2.oktobrim, ar iespējām pagarināt līgumu līdz nākamā gada 31.martam.


Mutiska izsole ar augšupejošu soli plānota 31.martā, plkst.10.00 “Rīgas mežu” birojā, Ojāra Vācieša ielā 6, k-1, Rīgā. Katram izsoles objektam, atkarībā no platības, ir sākumcena (400,00 – 570,00 EUR / mēnesī) un izsoles solis (40,00 – 60,00 EUR).


Sīkāka informācija par piedāvātajām tirdzniecības vietām, sortimentu, izsoles nolikums un pieteikšanās kārtība atrodama “Rīgas mežu” mājaslapā: https://ej.uz/nx14.

 

Par SIA “Rīgas meži”

SIA “Rīgas meži” ir 2008.gadā dibināts pašvaldības uzņēmums. Tas rūpējas par 62 000 ha mežiem, 399 ha Rīgas parkiem un apstādījumiem (125 objekti), kā arī par kultūras un atpūtas parku “Mežaparks” (378 ha) un par šo teritoriju ilgtspējīgu attīstību, bioloģisko daudzveidību un pieejamību sabiedrībai.


Uzņēmumā ir Daugavas, Gaujas, Katrīnas, Rīgas un Tīreļu mežniecības, kā arī kokaudzētava “Norupe” un kokzāģētava “Norupe”. Uzņēmums īsteno vides izglītības programmu “Zaļā klase”.


Uzņēmuma objekti un teritorijas atrodas Rīgas un Jūrmalas pilsētu, kā arī Ādažu, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salaspils un Siguldas novadu teritorijās.


Uzņēmums ievēro labas korporatīvās pārvaldības principus. “Rīgas meži” ieguvuši starptautiskus sertifikātus, kas apliecina videi draudzīgu, ekonomiski pamatotu, sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu.


2021.gada septembrī “Rīgas meži" Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēts nacionālajai drošībai nozīmīgas komercsabiedrības statuss. Savukārt 2021.gada decembrī uzņēmums pievienojās biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” un “CSR Latvia” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”.


2022.gadā “Rīgas meži” pirmo reizi uzņēmuma vēsturē piedalījās Ilgtspējas indeksā un ieguva Sudraba kategorijas balvu.


Papildinformācijai:

Ieva Bērziņa

“Rīgas meži”

Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa

29215857

[email protected]

www.rigasmezi.lv

https://www.facebook.com/RigasMezi

https://www.facebook.com/RigasDarziParki

https://www.facebook.com/parksmezhaparks/

Citi raksti

Skatīt visus

Sarunu festivāla LAMPA plakāts

18.06.2024.

RĪGAS MEŽI sarunu festivālā LAMPA aicina uz diskusiju “Vai var pārdot svaigu gaisu?”

“Koksne mežā nav vienīgā vērtība! Atbildīgs meža apsaimniekotājs plāno un uztur arī citas dabas vērtības, no kurām ir vai nākotnē būs iespējams nopelnīt,” tā apgalvo SIA “Rīgas meži” valdes...

Bērna zīmējums

17.06.2024.

RĪGAS MEŽI sadarbībā ar Ziedoņa muzeju izsludina Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursu

SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar Ziedoņa muzeju aicina bērnus piedalīties Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursā. Tajā jo īpaši tiek aicināti piedalīties Rīgas dažādu apkaimju un biedrību...

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...