“Rīgas meži” aicina sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām no “Mežaparka”, lai veidotu digitālu izstādi “Mans Mežaparks”

Svinot kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” 120 gadus, pašvaldības uzņēmums “Rīgas meži” aicina ikvienu piedalīties digitālo fotogrāfiju izstādē par kultūras pasākumiem, koncertiem, sporta nodarbībām un aktivitātēm, kas apmeklētas “Mežaparkā”!

Šogad “Mežaparks” – Rīgas zaļā sirds – svin apaļu jubileju klusā laikā, kad  klātienes svinēšana jāatliek, taču virtuāli izdzīvot prieka brīžus var ik dienu! Uzņēmums aicina pārskatīt “Mežaparkā” uzņemtās fotogrāfijas un dalīties ar tām sociālajos tīklos, klāt pievienojot tēmturi #MansMežaparks. Tās tiks sadalītas dažādās tēmās, un par katru tēmu Facebook lapā “Kultūras un atpūtas parks “Mežaparks”” tiks veidota digitāla izstāde.

No Facebook, Instagram un Twitter iesūtītajām fotogrāfijām ar datorprogrammas palīdzību tiks izlozēti autori, kam uzņēmums dāvinās Rīgas ekotūrisma ceļvedi “Mežaparks”.

Parkā katru gadu notikuši dažādi pasākumi – Lieldienas Rīgas viesiem, zaļumballes, brīvdabas teātra izrādes, operas, koncerti un sporta aktivitātes. Te 2014. gadā sabrauca Pasaules Koru olimpiādes dalībnieki, pirms trīs gadiem 60 000 cilvēku dziedāja līdzi “Prāta Vētrai”, un jau divas reizes rīkoti Baltijas valstīs vienīgie Starptautiskie trīsdimensiju mākslas festivāli “Rīgas ilūzijas ”, kur vasaras sezonā pasaules vadošo 3D mākslinieku gleznojumus uz asfalta apskatīja vairāk nekā 200 000 cilvēku. “Mežaparks” ar nepacietību gaida, kad mūsu ikdiena ieies vecajās sliedēs, lai atkal satiktos un kopā piedzīvotu prieka mirkļus un pozitīvas emocijas pasākumos “Mežaparkā”!

Aktuālā informācija Facebook lapā “Kultūras un atpūtas parks “Mežaparks””.

 

Informāciju sagatavoja Elizabete Ronija Dreimane, SIA “Rīgas meži” sabiedrisko attiecību speciāliste

Citi raksti

Skatīt visus

Karte, kurā norādītas mežizstrādes vietas

09.07.2024.

"RĪGAS MEŽI" uzsāk mežizstrādi Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, meža masīvā starp Skuķīšiem un Sauleskalnu

2024. gada jūlijā SIA “Rīgas meži” sāk ainaviski vērtīgu jeb rekreācijas teritoriju veidošanu un mežizstrādi meža masīvā Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, meža masīvā starp Skuķīšiem un...

Vairāki cilvēki stāv mežā pie karoga
Galerija

02.07.2024.

“RĪGAS MEŽI” aicina iedzīvotājus paust viedokli par plānoto mežizstrādi Mežāru mežā pie Imantas

SIA “Rīgas meži” aicina apkaimju biedrības un iedzīvotājus paust argumentētus viedokļus un priekšlikumus par plānoto mežizstrādi Mežāru mežā pie Imantas  (teritorijā starp Kurzemes prospektu,...

Karte, kurā norādīti mežizstrādes darbi
Galerija

25.06.2024.

“RĪGAS MEŽI” iepazīstinās apkaimju biedrības un iedzīvotājus ar plānoto mežizstrādi Mežāru mežā

Pirmdien, 1.jūlijā plkst. 17.00, SIA “Rīgas meži” iepazīstinās ar šogad plānoto mežizstrādi uzņēmuma apsaimniekotajā Mežāru mežā (teritorijā starp Kurzemes prospektu, elektrolīniju un Kleistu...