Rīgas mērs N.Ušakovs apskata Lucavsalas parka gatavību vasaras sezonai

Šā gada 26.maijā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs, SIA „Rīgas meži” valdes loceklis Uldis Zommers un citas pašvaldības amatpersonas apmeklēja Lucavsalu, lai pārliecinātos par šīs populārās atpūtas vietas gatavību jaunajai vasaras sezonai.

Foto: F64

Fotogalerija: Rīgas mērs N.Ušakovs apskata Lucavsalas parka gatavību vasaras sezonai, 26.05.2015. Foto: F64


Šogad Lucavsalā turpinās labiekārtošanas darbi, tostarp ir noasfaltēti un nobruģēti celiņi, kā arī pludmalē nomainītas smiltis, bet peldētāju drošībai upes gultnē ieklāts ģeotekstila siets. Jūnijā tiks veikti apjomīgi zāliena atjaunošanas darbi.

N.Ušakovs: „Lucavsalas atpūtas zonas ierīkošanas pirmais posms ir noslēdzies ar celiņu ierīkošanu, kurus varēs izmantot skrituļotāji un riteņbraucēji. Ļoti svarīgi bija veikt visus nepieciešamos drošības pasākumus pludmalē, lai atpūtnieku veselība netiktu apdraudēta. Savukārt nākamajā gadā, pēc Salu tilta rekonstrukcijas noslēguma, tiks noasfaltēts pievedceļš un ierīkota plaša autostāvvieta, kuru varēs izmantot visi iedzīvotāji un pilsētas viesi. Pēc būtības tā būs pirmā nopietnā „park and ride” autonovietne pilsētā.”

Jau ziņots, ka Lucavsalas ziemeļu daļā pašvaldība ierīkojusi atpūtas zonu ar plašiem bērnu rotaļu laukumiem, grila vietām un vingrošanas un sporta laukumiem visa vecuma atpūtniekiem. Lucavsalas atpūtas parks kļuvis par rīdzinieku iecienītu aktīvās izklaides vietu. Lucavsalas ziemeļu daļas sakārtošanu pašvaldība sāka 2011. gadā ar neapsaimniekoto mazdārziņu un pussagruvušo dārza mājiņu likvidāciju un teritorijas atbrīvošanu no sadzīves atkritumiem un būvgružiem.

Pasākumā piedalījās arī Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass un Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes priekšnieks Aigars Monahovs. J. Lūkass informēja par pašvaldības policijas gatavību sabiedriskās kārtības un atpūtnieku drošības uzraudzīšanai pilsētas peldvietās un aktīvās atpūtas zonās. Ar glābšanas paņēmienu un pirmās palīdzības sniegšanas paraugdemonstrējumiem ūdenī glābēji atgādināja par drošību, atpūšoties pie ūdens.

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...