"Nūjo vesels" akcija tauku nogulsnējumu mazināšanai!

"Nūjo vesels" sadarbībā ar Latvijas Jūras medicīnas centru organizē akciju -  tauku nogulsnējumu mazināšana ar iekārtu „EXILIS” un vienu mēnesi ilgas mēnesi bezmaksas nūjošanas nodarbības Mežaparkā martā vai aprīlī!

Tauku nogulsnējumu mazināšana tradicionālajās problēmzonās – vēdera daļā, gurnos un sēžamvietā.

Metodes pamatā ir kombinēta ultraskaņas un augstfrekvences siltuma iedarbība, kas dod efektīvu un ātru ķermeņa formas korekciju un apkārtmēru samazināšanu jau pēc pirmās procedūras. Vienlaicīgi ar ķermeņa problēmzonu apjoma samazināšanos uzlabojas arī ādas struktūra, elastība un tonuss, kā arī mazinās celulīts.

Atšķirībā no citām estētiskajā medicīnā pielietotajām metodēm, kas paaugstina šūnu apvalku caurlaidību un veicina starpšūnu šķidruma izvadi, jaunā tehnoloģija izjauc tauku fibrozās struktūras un šķeļ tās. 

Procedūra ir nesāpīga. Tās ilgums ir līdz 40 min. Kursā ietilpst četras procedūras, kuras veic ar 10 dienu intervālu. Procedūras dienā vēlams izdzert 2 litrus šķidruma.

Latvijas Jūras medicīnas centra Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centrā Patversmes ielā 23 šo procedūru piedāvā par 15 Ls (Rīgā šādu procedūru piedāvā vēl tikai divās vietās, taču tur tā ir stipri dārgāka).

Lai pieteiktos procedūrai, zvaniet uz Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centra reģistratūru (tālr. 67889000). Pēc tam kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" notiekošajā nūjošanas nodarbībā, uzrādot procedūras čeku, Jums noformēs mēneša bezmaksas nūjošanas abonementu.

Informācija:

www.nujovesels.lv

Citi raksti

Skatīt visus

09.07.2024.

"RĪGAS MEŽI" uzsāk mežizstrādi Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, meža masīvā starp Skuķīšiem un Sauleskalnu

2024. gada jūlijā SIA “Rīgas meži” sāk ainaviski vērtīgu jeb rekreācijas teritoriju veidošanu un mežizstrādi meža masīvā Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, meža masīvā starp Skuķīšiem un...

Vairāki cilvēki stāv mežā pie karoga
Galerija

02.07.2024.

“RĪGAS MEŽI” aicina iedzīvotājus paust viedokli par plānoto mežizstrādi Mežāru mežā pie Imantas

SIA “Rīgas meži” aicina apkaimju biedrības un iedzīvotājus paust argumentētus viedokļus un priekšlikumus par plānoto mežizstrādi Mežāru mežā pie Imantas  (teritorijā starp Kurzemes prospektu,...

Galerija

25.06.2024.

“RĪGAS MEŽI” iepazīstinās apkaimju biedrības un iedzīvotājus ar plānoto mežizstrādi Mežāru mežā

Pirmdien, 1.jūlijā plkst. 17.00, SIA “Rīgas meži” iepazīstinās ar šogad plānoto mežizstrādi uzņēmuma apsaimniekotajā Mežāru mežā (teritorijā starp Kurzemes prospektu, elektrolīniju un Kleistu...