"Mežaparka" Zaļajā teātrī 1. jūnijā - "Mazā stiprinieka piedzīvojumi multfilmu pasaulē"

Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai jau septīto gadu 1. jūnijā "Mežaparka" Zaļajā teātrī notika pasākums ģimenēm ar bērniem – „Mazā stiprinieka piedzīvojumi multfilmu pasaulē”, kas jau kļuvis par neatņemamu notikumu Rīgas bērniem un viņu vecākiem.

Foto: F64

Fotogalerija: "Mazā stiprinieka piedzīvojumi multfilmu pasaulē" Zaļajā teātrī, 01.06.2014. Foto: F64

Jau septīto gadu Rīgas dome un biedrība „Par stipru Latviju!” organizēja pasākumu bērniem un ģimenēm, kura ideja ir dot iespēju gan vecākiem, gan bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku kopā un atpūsties, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs un atrakcijās visai ģimenei.

Šogad pasākumā tika izmantoti mūsdienu populārāko multfilmu vadmotīvi. Visas aktivitātes bija veidotas tā, lai bērni  apgūtu kaut ko jaunu un papildinātu savas zināšanas un prasmes. Bija interesantas satikšanās, patiešām radoši uzdevumi un patīkama atmosfēra, kurā ikviens varēja justies brīvi un nepiespiesti.

Svētku sajūtas "Mežaparka" Zaļajā teātrī radīja īpaši pasākumam sastādīta kultūras programma. Visu pasākuma laiku uz skatuves uzstājās dažādi bērnu kolektīvi. Šogad pasākuma apmeklētājus priecēja vairākas bērnu vokālās un deju grupas. Tāpat notika sabiedrībā zināmu mākslinieku uzstāšanās.

Lai nebūtu jāpavada ilgs laiks,  gaidot piedalīšanos atrakcijās, un varētu mierīgi baudīt priekšnesumus, ikviens varēja piedalīties vairākās radošajās darbnīcās un sadarbības partneru organizētajās aktivitātēs.

Pasākums notika bez maksas. Ikviens Mazais stiprinieks par piedalīšanos un centību saņēma atbalstītāju sarūpētās pārsteiguma balviņas.

Pasākumu atbalstīja Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, „Rīgas meži”,  „Olainfarm”, „Baltcom”, „Cido”, bērnu preču veikals „Lāčuks”, deju grupa „Dance Beat”, Birutas Mageles Starptautiskā stilistu skola un „Bērnu universitāte”. Informēja ziņu portāls „Apollo”, maminuklubs.lv, mammamuntetiem.lv, cālis.lv.Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...