"Mežaparkā" nolaižas UFOGOLF

Šā gada 1. septembrī "Mežaparkā" tiks atvērts pirmais UFOGOLF laukums Latvijā. Jautāsiet, kāpēc UFO Golf? UFO angliski nozīmē Unknown Flying Object - nezināms lidojošs objekts. Ufogolferiem patīk teikt, ka šis ir tas mazais noslēpums, ko katrs var atklāt pats!

Atklāšanas dienā plkst. 12:00 notiks svinīgā lentes griešana, pirmais metiens un UFOGOLF sacensības. Sacensību uzvarētājiem būs arī lieliskas balvas no UFOGOLF, bet katram dalībniekam - īpašs tetovējums no „Skaista Henna”. Paralēli lidojošajām aktivitātēm ģimenes varēs izklaidēties ar „KUKABURRA” nometnes vadītājiem, piedaloties dažādās spēlēs un rotaļās, noslēdzot vasaras sezonu un uzsākot skolas gaitas. Visas dienas garumā ikviens varēs izmēģināt, kas tad ir UFOGOLF par īpaši draudzīgām cenām, un uzlikt sev hennas zīmējumu kopā ar „Skaista Henna” meistaru.

 Kad pirmo reizi spēlēju UFOGOLF, es biju pārsteigta, ka pastāv tik daudz veidu, kā turēt šķīvīti, un kā katrs no tiem ietekmē lidojuma trajektoriju. Šī spēle nav nemaz tik viegla, kā man līdz šim likās - trāpīt grozā ar šķīvīti man izdevās vien no tuvākās distances. Uzsākot spēli, uzreiz iedomājos, cik forši būtu kopā ar draugiem pavadīt vakarus svaigā gaisā, spēlējot disku golfu. Spēle izraisa pozitīvas emocijas.  Arī personāls ir ļoti draudzīgs un atsaucīgs – puiši visu pastāstīja un parādīja,” komentēja Inese Lozjuka, SIA „Rīgas Meži” daļas „Mežaparks” kultūras projektu vadītāja.

 UFOGOLF ir disku golfs - Latvijā līdz šim vēl neapgūts un plašākai sabiedrībai ne tik ļoti pazīstams sporta veids. Disku golfs ir “lidojošā šķīvīša” spēle, kas bieži tiek salīdzināta ar frisbiju, bet patiesībā šī spēle ir ļoti līdzīga golfam. Tradicionālajā golfā spēlētāja uzdevums ir trāpīt bumbiņu bedrītē, savukārt disku golfā spēlētāja galvenais uzdevums ir iemest disku grozā.

 Šajā spēlē uzsvars tiek likts uz to, ka aktivitāte notiek brīvā dabā, nepiespiestā un sakārtotā vidē. Ar ikvienu veikto metienu groza virzienā spēlētājam ir iespēja uzlabot savu sniegumu. Toties pati galvenā diska golfa būtība ir tā, ka to var spēlēt jebkurā gadalaikā un ikviens – garš un īss, tievs un omulīgs, meitene un zēns, kā arī opis un oma.

 Vecumam, iepriekšējai fiziskajai sagatavotībai vai īpašām dotībām šajā spēlē nav nozīmes. Galvenais ir vēlme  labi pavadīt laiku.  To taču mēs visi vēlamies, it īpaši, ja tas tiek piedāvāts svaigā gaisā un ir tik aizraujoši.

 Veiksmīgās sadarbības rezultātā SIA „Rīgas meži” un „UFOGOLF Latvija” ir vienojušies kopīgā projektā, kura mērķis ir popularizēt "Mežaparku" kā aktīvas atpūtas vietu. „Ikvienam "Mežaparka" apmeklētājam būs iespēja izmēģināt jauno atpūtas un sporta veidu jebkurā gadalaikā. Esam sagatavojuši disku golfa aktivitāšu plānu līdz pat decembrim. Būs ko darīt gan klientiem, gan skolēniem, gan arī uzņēmumiem. Varu teikt, ka UFOGOLF ir tas mazais noslēpums, ko katrs var atklāt pats! norāda Agnis Vītols, UFOGOLF projekta vadītājs.

 

 

Informāciju sagatavoja: SIA „UFOGOLF Latvija” projekta vadītājs Agnis Vītols, [email protected],

 www.ufogolf.lv  

 

VIDEO

Kamēr vēl nav nofilmēts pašu video, apskatāms ļoti labs ieskats disku golfā no Zviedrijas:
 
http://www.youtube.com/watch?v=1DFP44Eogio


Citi raksti

Skatīt visus

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...

Rīgas mežu logo

17.05.2024.

RTU arhitektūras studenti izstrādā idejas ilgtspējīgai RĪGAS MEŽU teritorijas attīstībai Mangaļsalā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) arhitektūras studenti, atsaucoties SIA “Rīgas meži” aicinājumam, izstrādā ilgtspējīgas attīstības priekšlikumus uzņēmuma īpašumā esošās Mangaļsalas teritorijai,...

16.05.2024.

RĪGAS MEŽI uzsāk meža kopšanu Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem

2024. gada maija otrajā pusē SIA “Rīgas meži” sāks ainaviski vērtīgu jeb rekreācijas teritoriju veidošanu un meža kopšanu meža masīvā Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem (starp Tumšupi...