Mežaparka Lielajā estrādē sācis darboties Rīgas Sniega parks

Kopš 22. decembra Mežaparka Lielajā estrādē sācis darboties Rīgas Sniega parks. To veidojusi SIA "Cīruļkalns - atpūtas bāze", kuras pārziņā atrodas arī Žagarkalns.Vairāk informācijas: www.sniegaparks.lv

Jau trešo gadu turpinot tradīciju, arī šogad kultūras un atpūtas parka „Mežaparks” Lielās estrādes teritorijā tiek izveidots ziemas atpūtas un atrakciju komplekss „Rīgas Sniega parks”.

 „Rīgas Sniega parka” apmeklētājiem ir iespēja baudīt ierastās un jau iecienītās aktivitātes – kameršļūkšanu, bezmaksas slidotavu un bezmaksas distanču slēpošanas trasi. Sniega parkā darbosies slēpošanas un snovborda apmācības skola bērniem, kā arī būs iespējamas individuālās apmācības pie profesionāliem instruktoriem. Slēpošanas un snovborda skola darbosies darba dienu vakaros un brīvdienās.

Līdz atrakciju kompleksam būs iespēja nokļūt ar automašīnu, taču tikai par maksu un pa stingri noteiktu maršrutu. Iebraukt Mežaparkā varēs no Viestura prospekta puses, vadoties pēc veikala IKI vai Mangaļu šašliku ēstuves. Iebraukšana Mežaparkā maksās 1 Ls, un automašīnas varēs novietot stāvvietā pie Lielās estrādes.

Sniega parkā darbosies arī iekštelpu kafejnīca, kur omulīgā atmosfērā varēs sasildīties un ieturēt siltu maltīti pēc aktīvas sportošanas svaigā gaisā.

Rīgas Sniega parks atrodas kultūras un atpūtas parka „Mežaparks” estrādes nožogotajā teritorijā, vietā, kur vasarās atrodas estrādes skatītāju soli. Tā ir 120 m gara un 70 m plata nogāze ar piemērotu slīpumu apmācības veikšanai slēpotājiem un snovbordistiem (sevišķi bērniem). Līdz šim tuvākais apmācības kalns Rīgai atradās Riekstukalnā netālu no Baldones. Tagad gan darba dienu vakaros, gan brīvdienās bērni un pieaugušie varēs mācīties slēpot un snovot pašā Rīgā - Mežaparkā.

 Sniega parkā iespējams iznomāt visu nepieciešamo distanču un kalnu slēpošanas inventāru, kā arī kameršļūkšanas rīkus, slidas un snovborda inventāru.


Darba laiki Jaungada sezonā:

28.12.   09.00-22.00

29.12.   09.00-22.00

30.12.   09.00-22.00

31.12.   09.00-19.00

01.01.   12.00-22.00

Nepiemērotu laikapstākļu (piemēram, spēcīga atkušņa gadījumā) Sniega parks tiek slēgts.

Vairāk informācijas: www.sniegaparks.lvCiti raksti

Skatīt visus

Attēlā ir Rīgas mežu misija, vīzija un vērtības. Balsts fons un zaļi burti

18.04.2024.

Apstiprināta RĪGAS MEŽU pirmā Ilgtspējīgas attīstības stratēģija

Lai nodrošinātu atbildīgu un pēctecīgu uzņēmuma pārvaldību un ilgtspējīgu attīstību, lai jaunā kvalitātē rūpētos par rīdziniekiem, galvaspilsētas viesiem un tās apkārtnes iedzīvotājiem, kā arī, lai...

Attēlā ir informācija par Rīgas mežu 2023.gada finanšu rādītājiem

17.04.2024.

2023. gads uzņēmumā RĪGAS MEŽI – turpinājums stabilai un ilgtspējīgai izaugsmei

SIA “Rīgas meži” 2023. gadā sekmīgi izpildīja budžetu un sasniedza īpašnieka jeb Rīgas domes noteiktos finanšu mērķus, nodrošinot uzņēmuma finanšu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību – liecina 15....

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...