„Mežaparkā” iedegta krāšņa Ziemassvētku egle un atklāta „Betlēmes pilsētiņa”

Sagaidot Ziemassvētkus, 2014. gada 23. decembrī kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” iedegta krāšņa Ziemassvētku egle un atklāta „Betlēmes pilsētiņa”.Foto: F64

Lai bagātinātu „Mežaparka” piedāvāto izklaides un atpūtas iespēju klāstu un dāvātu iedzīvotājiem tuvojošos svētku noskaņu, SIA „Rīgas meži” 23. decembrī Lielās estrādes nožogotajā teritorijā (ieeja caur estrādes 4. vārtiem) iedegusi krāšņu „Mežaparka” Ziemassvētku egli un atklājusi „Betlēmes pilsētiņu”.

Fotogalerija: "Betlēmes pilsētiņa" un Ziemassvētku egle "Mežaparkā". Foto: F64

„Betlēmes pilsētiņa” ir svētku instalācija, kas tapusi sadarbībā ar RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta studentiem. Instalāciju veido 30  finiera figūras dabiskajā lielumā – Jēzus, Marija, Jāzeps, trīs gudrie, zemnieki, eņģeļi un dažādi dzīvnieki – kamielis, ēzelis, govis un aitas.

Visas figūras ir mākslinieciski apgleznotas, bet īpaši gaismas efekti rada papildus siltuma un Ziemassvētku brīnuma noskaņu.

Blakus „Betlēmes pilsētiņai” atrodas arī lielā „Mežaparka” egle, kuras augstums sasniedz gandrīz 20 metrus. Egles galotni rotā spoža zvaigzne, atgādinot Ziemassvētku stāstu par Kristu, kurš piedzimis Betlēmē un kura ienākšanu pasaulē iezīmēja spožās Betlēmes zvaigznes parādīšanās debesīs.

„Betlēmes pilsētiņa” un „Mežaparka” egle priecēs parka apmeklētājus līdz pat janvāra beigām. Ieeja Lielās estrādes teritorijā caur 4. vārtiem.

SIA „Rīgas meži” izsaka pateicību AS „Latvijas Finieris” un „Sadolin” krāsu oficiālajam izplatītājam Latvijā SIA „Akzo Nobel Baltics” par „Betlēmes pilsētiņas” tapšanas atbalstīšanu ar nepieciešamajiem materiāliem un krāsām.

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...