Medību trofeju izstāde „Trophy Grand Prix Riga 2013” Mežaparka Lielajā estrādē

Šā gada 9. maijā Mežaparka Lielajā estrādē tika atklāta starptautiskā medību trofeju izstāde „Trophy Grand Prix Riga 2013”. Izstādi atklāja Valsts prezidents Andris Bērziņš, kurš kļuvis par tās patronu.

„Trophy Grand Prix Riga 2013” ir pēdējo gadu lielākā starptautiskā medību trofeju izstāde Baltijas reģiona mērogā. Izstādes atklāšanā piedalījās mednieku organizāciju vadītāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas, kā arī Latvijas mednieku sabiedrības redzamākie pārstāvji.

Fotogalerija: „Trophy Grand Prix Riga 2013” atklāšana

Izstāde sniedz visiem interesentiem izcilu iespēju apskatīt augstu novērtētas pēdējo gadu medību trofejas un iepazīties ar medību saimniecības panākumiem Latvijā un kaimiņvalstīs. Kopumā izstādē aplūkojami vairāk nekā 500 eksponātu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Izstādes laikā iespējams apmeklēt arī izglītojošus seminārus par dažādām medniekiem aktuālām tēmām.

Izstāde atrodas Mežaparka Lielās estrādes aizmugurējās telpās, 1. un 2 stāvā. Ieeja – pa centrālajām durvīm. Darba laiks – līdz 26. maijam, katru dienu 10.00-18.00. Ieeja bez maksas.

Izstādes organizatori aicina medniekus aktīvi pieteikties semināriem. To var izdarīt, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot 29447703.

Semināri:

17.05.

18.05.

Izstāde „Trophy Grand Prix Riga 2013” apskatāma līdz 26. maijam.

Informācija: www.allforhunt.com

Citi raksti

Skatīt visus

Sarunu festivāla LAMPA plakāts

18.06.2024.

RĪGAS MEŽI sarunu festivālā LAMPA aicina uz diskusiju “Vai var pārdot svaigu gaisu?”

“Koksne mežā nav vienīgā vērtība! Atbildīgs meža apsaimniekotājs plāno un uztur arī citas dabas vērtības, no kurām ir vai nākotnē būs iespējams nopelnīt,” tā apgalvo SIA “Rīgas meži” valdes...

Bērna zīmējums

17.06.2024.

RĪGAS MEŽI sadarbībā ar Ziedoņa muzeju izsludina Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursu

SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar Ziedoņa muzeju aicina bērnus piedalīties Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursā. Tajā jo īpaši tiek aicināti piedalīties Rīgas dažādu apkaimju un biedrību...

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...