Lepni zem Latvijas karoga „Mežaparkā”

2013. gada 16. un 17. novembrī no plkst. 17.00 līdz 22.00 kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” festivāla „Staro Rīga” ietvaros Latvijas iedzīvotāji ir aicināti apmeklēt pasākumu „Lepni zem Latvijas karoga!”Rudens tumšākajā laikā „Mežaparka” apsaimniekotāji – SIA „Rīgas meži” – organizē pasākumu „Lepni zem Latvijas karoga”. Ieplānotas vairākas krāšņas un līdz šim Latvijā nebijušas aktivitātes.

„Mežaparka” alejas no Rīgas Zooloģiskā dārza līdz Lielajai estrādei tiks izgreznotas ar vairāk nekā 100 karogiem, veidojot sarkanbaltsarkano karogu aleju, kuras turpinājumā pirmo reizi būs iespējams vienkopus aplūkot Latvijas pilsētu un novadu karogus.

Nonākuši Lielās estrādes teritorijā, apmeklētāji varēs atdot godu pasaulē lielākajam Latvijas karogam, kas nosegs gandrīz visu kora podestūru un kura izmērs ir vairāk nekā 1000 kvadrātmetri. Tam līdzās no degošām svecītēm veidoti latvju ornamenti atgādinās par šīs vietas lielo nozīmi mūsu tautas vēsturē.

Ikviens varēs piedalīties gaismas objekta – mirdzošās „Latvijas” veidošanā, noliekot pie karoga savu līdzi paņemto svecīti.

Virs lielākā pasaulē karoga tiks projicēta filma par Latvijas nacionālajām vērtībām un uzņēmumiem, kas nes Latvijas vārdu pasaulē un ar savu darbību nodrošina valsts ekonomisko stabilitāti – tādiem kā A/S „Latvijas valsts meži”, SIA „Latvijas Tekstils”, A/S „Latvijas Finieris”, A/S „Latvijas Gāze”, A/S „Latvijas balzams”, A/S „Latvijas Maiznieks”, Latvijas Biškopības biedrība un citiem.

Lielās estrādes ēkā visus gaidīs augstāk minēto uzņēmumu pārstāvji, kuri piedāvās iepazīties ar savām prezentācijām un piedalīties viņu organizētajās aktivitātēs. Tāpat būs iespējams iepazīties ar mežsaimniecības un kokrūpniecības nozares izstādi „Iepazīsties – koks!”.  

Pasākuma kulminācija 16. un 17. septembrī plānota plkst. 20.00, kad klātesošie varēs vērot iespaidīgu uguns rituālu. Visi kopā ar savu labo domu spēku piešķirsim enerģiju krāšņajām uguns skulptūrām.To autori ir pazīstamie Latvijas uguns mākslinieki Andris Džiguns, Aleksejs Geiko un Kristaps Krolls.

Pasākums „Lepni zem Latvijas karoga!” ar dzīvo uguni un karogiem uzrunās mūsu patriotisma jūtas, sasildīs sirdis un ļaus aizdomāties par vērtībām, kas mūs vieno un dara bagātus, liekot lepoties ar savu valsti.

Citi raksti

Skatīt visus

09.07.2024.

"RĪGAS MEŽI" uzsāk mežizstrādi Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, meža masīvā starp Skuķīšiem un Sauleskalnu

2024. gada jūlijā SIA “Rīgas meži” sāk ainaviski vērtīgu jeb rekreācijas teritoriju veidošanu un mežizstrādi meža masīvā Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, meža masīvā starp Skuķīšiem un...

Vairāki cilvēki stāv mežā pie karoga
Galerija

02.07.2024.

“RĪGAS MEŽI” aicina iedzīvotājus paust viedokli par plānoto mežizstrādi Mežāru mežā pie Imantas

SIA “Rīgas meži” aicina apkaimju biedrības un iedzīvotājus paust argumentētus viedokļus un priekšlikumus par plānoto mežizstrādi Mežāru mežā pie Imantas  (teritorijā starp Kurzemes prospektu,...

Galerija

25.06.2024.

“RĪGAS MEŽI” iepazīstinās apkaimju biedrības un iedzīvotājus ar plānoto mežizstrādi Mežāru mežā

Pirmdien, 1.jūlijā plkst. 17.00, SIA “Rīgas meži” iepazīstinās ar šogad plānoto mežizstrādi uzņēmuma apsaimniekotajā Mežāru mežā (teritorijā starp Kurzemes prospektu, elektrolīniju un Kleistu...