Lady Gaga grandiozais šovs Mežaparkā

Ar grandiozu šovu 23. augustā Mežaparka Lielajā estrādē uzstājās viena no pašlaik aktuālākajām pasaules mūzikas zvaigznēm – Lady Gaga. Koncerts notika viņas pasaules turnejas „The Born This Way Ball” ietvaros, un to apmeklēja apmēram 25 000 skatītāju.


Fotogalerija: Lady Gaga fani Mežaparkā (foto: Delfi)

Lady Gaga (īstajā vārdā Stefani Joanne Angelina Germanotta) ir popkultūras fenomens, performanču māksliniece un globāls mūzikas, modes un mākslas brends. Viņa nekad nav slēpusi savu mērķi – revolucionizēt popmūziku gluži tāpat, kā to pirms 25 gadiem izdarījusi Madonna. Tas Lady Gaga arī izdevies - viņa satricinājusi tradicionālos priekšstatus par popmūziķes imidžu un radījusi jaunu paaudzi ar sekotājiem, ko pati dēvē par “mazajiem monstriem”.

Sagatavošanās darbi un skatuves izbūve Mežaparkā ilga vairāk nekā nedēļu. Iznākumā tika nodemonstrēts vizuāli iespaidīgs un satriecošs šovs, kas atstāja iespaidu pat uz tiem, kuri nebija uzskatāmi par Lady Gaga faniem. Varēja redzēt, ka šova sagatavošanā un pieslīpēšanā ieguldīts milzīgs darbs. Arī izpildīts tas tika perfekti, kā jau pieklājas pasaules līmeņa uzvedumam.

Kaut arī koncerts iesākās manāmi vēlāk nekā plānots (pēc 21.00), tas ilga vairāk nekā divas stundas, kuru laikā tika izpildītas 23 dziesmas. Koncertu Lady Gaga iesāka ar ierašanos uz stilizēta zirga, bet šova turpinājumā klātesošos priecēja ar ne mazāk iespaidīgām performancēm - episku atdzimšanu hita “Born This Way” laikā, pārvietojoties uz skatuves kā stilizēts motocikls, bet hitu “Alejandro” izpildot uz mākslīgās gaļas dīvāna. To visu papildināja hologrammas, krāšņi tērpi un kustīgas skatuves konstrukcijas.

Šova noslēgumā Lady Gaga uzaicināja uz skatuves vienpadsmitgadīgo Tīnu, kurai veltīja sirsnīgus vārdus un kopīgi izpildīja dziesmu “Marry the Night”, ar kuru noslēdzās Mežaparka šovs.

“Jūs mani iedvesmojāt, Latvija. Tagad mēs esam viens vesels,” Lady Gaga noslēgumā uzsauca.

Lady Gaga ir pieckārtēja „Grammy” balvas ieguvēja. Tiek lēsts, ka pašlaik viņa visā pasaulē pārdevusi vairāk nekā 23 miljonus albumu un vairāk nekā 64 miljonus singlu, kas padara viņu par vienu no visu laiku komerciāli visveiksmīgākajām mūzikas zvaigznēm.

Lady Gaga pazīstama arī ar saviem labdarības pasākumiem. Daļu ienākumu no saviem koncertiem un modes preču pārdošanas viņa ziedojusi 2010. gada Haiti zemestrīcē un 2011. gada Japānas zemestrīcē cietušajiem.

Koncertu iesildīja britu rokgrupa "The Darkness".

Informācija: www.fbi.lv

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...