Jauna daudzfunkcionāla trenažieru laukuma atklāšana "Mežaparkā"

Piektdien, 12. augustā, plkst. 11:00, kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” notika jauna daudzfunkcionāla trenažieru laukuma atklāšana, kurā uzstādītas vingrošanas iekārtas arī cilvēkiem ar funkcionāliem kustību traucējumiem, tai skaitā cilvēkiem ratiņkrēslos.

Foto: F64

Fotogalerija: Daudzfunkcionāla trenažieru laukuma atklāšana "Mežaparkā", 12.08.2016. Foto: F64

Rietumu bankas labdarības fonds sadarbībā ar SIA “Rīgas meži” jau vairākus gadus kopīgi īsteno kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” labiekārtošanas projektus. Šīs sadarbības laikā ir tapusi viena no lielākajām Bērnu rotaļu pilsētiņām Rīgā, kas ir ļoti iecienīta atpūtas vieta vecākiem ar bērniem.

Turpinot šo veiksmīgo sadarbību, jau divus gadus parkā tiek veidots daudzfunkcionāls vingrošanas laukums, kas šogad tika papildināts ar četrām vingrošanas iekārtām, kuras ir paredzētas cilvēkiem ar funkcionāliem kustību traucējumiem, tai skaitā ratiņkrēslos. Tāpat, šogad ir uzstādīti jauni trenažieri, kuri ir paredzēti lietošanai  bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam, kā arī trenažieri pieaugušajiem.

“Paldies Rietumu bankai par sniegto atbalstu projekta realizēšanā, jo pateicoties šai iniciatīvai parkā tiek paplašinātas aktīvās atpūtas un jēgpilna brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tagad ikviens parka apmeklētājs var pilnvērtīgi atpūsties un sportot”, pateicību sadarbības partneriem izsaka SIA “Rīgas meži” Mežaparka daļas vadītāja Elga Zēģele.

Trenažiera laukuma atrašanās vieta ir blakus Bērnu rotaļu pilsētiņai un “Mežaparka” Zaļajam teātrim. Trenažieru laukums ir brīvi pieejams ikvienam parka apmeklētājam.

Lai būtu vieglāk atšķirt, kam ir paredzēts katrs no trenažieriem, turpat laukumā ir uzstādīta trenažieru laukuma shēma, kurā visi trenažieri ir sadalīti trīs zonās:

1.       Zona  - Bērniem no 3 -6 gadu vecumam

2.       Zona – Pieaugušajiem

3.       Zona – Cilvēkiem ar funkcionāliem kustību traucējumiem, tai skaitā cilvēkiem ratiņkrēslos.

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir Rīgas mežu misija, vīzija un vērtības. Balsts fons un zaļi burti

18.04.2024.

Apstiprināta RĪGAS MEŽU pirmā Ilgtspējīgas attīstības stratēģija

Lai nodrošinātu atbildīgu un pēctecīgu uzņēmuma pārvaldību un ilgtspējīgu attīstību, lai jaunā kvalitātē rūpētos par rīdziniekiem, galvaspilsētas viesiem un tās apkārtnes iedzīvotājiem, kā arī, lai...

Attēlā ir informācija par Rīgas mežu 2023.gada finanšu rādītājiem

17.04.2024.

2023. gads uzņēmumā RĪGAS MEŽI – turpinājums stabilai un ilgtspējīgai izaugsmei

SIA “Rīgas meži” 2023. gadā sekmīgi izpildīja budžetu un sasniedza īpašnieka jeb Rīgas domes noteiktos finanšu mērķus, nodrošinot uzņēmuma finanšu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību – liecina 15....

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...