Cienījamie “Rīgas meži” darbinieki! Kolēģi, draugi un domubiedri! Sirsnīgi sveicam Jūs Latvijas simtajā gadadienā, gadā, kad mūsu uzņēmums atzīmē desmit gadu pastāvēšanu!

Desmit gadus mūsu valsts laikabiedrs ir uzņēmums “Rīgas meži”. Ņemot vērā, ka teju piecdesmit gadus no simt neatkarīgā Latvija izdzīvoja vien tautas prātos, sirdīs un garā, “Rīgas mežu” desmit gadi ir cienījams vecums. Šajā laikā no neliela uzņēmuma, kas nodarbojas ar mežsaimniecību, “Rīgas meži” tapuši par lielu daudznozaru kompāniju, kas nodrošina pilnu mežsaimniecības un koksnes pārstrādes ciklu – no sēklas līdz dēlim, kvalitatīvi apsaimnieko Rīgas dārzus un parkus un kultūras un atpūtas parku “Mežaparks”.

Pirms 10 gadiem pašvaldības aģentūras “Rīgas mežu aģentūra” vietā tika izveidota SIA "Rīgas meži", ar laiku tajā iekļaujot arī likvidētās pašvaldību aģentūras "Mežaparks" un "Rīgas dārzi un parki". Sākotnēji daudzi piesardzīgi vērtēja šādu Rīgas domes lēmumu, taču tagad ir redzams, ka šis ir visveiksmīgākais solis pašvaldības uzņēmējdarbības jomā. Desmit gados uzņēmums ievērojami uzlabojis darba efektivitāti, apgrozījums pieaudzis teju septiņkārtīgi, uzlabojas peļņas rādītāji, un varam plānot nozīmīgas investīcijas tālākai uzņēmuma attīstībai.

Mūsu darbība nav pašmērķīga. Mēs pelnām, lai Rīga taptu arvien sakoptāka, lai pilsētā būtu daudz ziedu, lai varētu organizēt Dziesmu svētkus, lai bērni “Zaļajā klasē” varētu iepazīties ar to, kas notiek mežā, mācītos saudzīgu attieksmi pret vidi.

Šai pirmssvētku brīdī, atskatoties uz padarīto Latvijas simtgades  un “Rīgas mežu” desmitgades gadā,  kopējais “Rīgas mežu” veikums izskatās gana iespaidīgs.

Paldies ikkatram no Jums par veikto personīgo ieguldījumu un izturību mūsu skaistajā un itin grūtajā kopdarbā!

Mēs varam justies lepni gan par sevi, gan par savu pilsētu, gan valsti tās nākamās simtgades slieksni pārkāpjot!

Aicinām katru “Rīgas mežu” darbinieku, lai apjaustu kopējo jaudu, spēku un varēšanu, un izjustu gandarījumu par paveikto, iepazīties ar vadības atskaiti par uzņēmuma darbības rezultātiem 2018.gada 9 mēnešos.

SIA "Rīgas meži" vadības ziņoums

 

Aivars Tauriņš

Uldis Zommers

Juris Buškevics

Edgars Vaikulis

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...