Brīvdabas teātra izrāde "Saimnieks meklē saimnieci" "Mežaparka" Zaļajā teātrī

Šā gada 4. augustā plkst. 19.00 "Mežaparka" Zaļajā teātrī notika brīvdabas teātra izrāde - komēdija "Saimnieks meklē saimnieci" divās daļās, ko piedāvāja izrāžu apvienība "Pannas Teātris".

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvojusi izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde - komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”, kas 4. augustā bija skatāma arī "Mežaparka" Zaļajā teātrī. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss redzams jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripetijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas mazgāšana”  kameru priekšā jaunajā situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci” ļaus atpazīt arī citus  šovus, kas TV skatītājiem kļuvuši par ikdienu. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām... Izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve atrodas tepat blakus, nevis tur, TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš vai Imants Strads.

Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar ”Pannas Teātri” jau iepriekš radījusi komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”, kuras smīdinājušas skatītājus gandrīz visās Latvijas pilsētās.

Jaunās izrādes režisors – Juris Rijnieks.

Biļetes - "Biļešu paradīzes" un kultūras centru kasēs.Zaļā teātra atrašanās vieta (www.balticmaps.eu)


Par izrāžu apvienību “Pannas Teātris”

 Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā  jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu", “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais tētis”, “Gribu bērnu!”, „Kukulis”, „Bruņota un bīstama”, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

 

Informācija: www.pannasteatris.lv

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS
Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...