Ar ilggadējo un labāko darbinieku sveikšanu atzīmē “Rīgas mežu” desmito gadadienu

Pirms gadu mijas 14.decembrī SIA "Rīgas meži" svinīgā pasākumā kultūras centrā “Ziemeļblāzma” atzīmēja uzņēmuma dibināšanas desmito gadadienu.

Pasākumā tika sveikti aizvadītā gada labākie darbinieki, kā arī izteikta īpaša atzinība cilvēkiem, kas uzņēmumā nostrādājuši visus 10 gadus kopš tā dibināšanas brīža 2007.gada decembrī.

Uzņēmuma vadība uzsvēra, ka šo desmit gadu laikā "Rīgas meži" no neliela uzņēmuma, kas izsolēs pārdeva cirsmas, pārvērtušies par modernu daudznozaru kompāniju, kas apsaimnieko vairāk nekā 62 tūkstošus hektāru meža, ražo augstas pievienotās vērtības produktus savā kokzāģētavā, veic mežizstrādi saviem spēkiem, izaudzē vairāk nekā divus miljonus stādu savā kokaudzētavā, rūpējas par 113 galvaspilsētas parkiem vairāk nekā 300 hektāru platībā, apsaimnieko Kultūras un atpūtas parku Mežaparks, kopj un labiekārto dabas parkus, apskates objektus un kultūrvēsturiskus pieminekļus.

Strādājošo skaits šo desmit gadu laikā pieaudzis no nepilniem 100 līdz 445 darbiniekiem, bet apgrozījums pieaudzis no 3 miljoniem 2008.gadā līdz 18,4 miljoniem 2017.gadā, sasniedzot arī jebkad augstāko darba produktivitāti.

Aizvadītais gads bijis nozīmīgs arī tādēļ,  ka Rīgas meži 2017.gada pavasarī atzīmēja piecu gadu jubileju kopš uzņēmumam pievienota Rīgas pašvaldības aģentūra Rīgas Dārzi un parki. Savu kopā būšanas piecgadi  Rīgas meži un Rīgas Dārzi un parki svinēja ar kopīgu darbu - jubilejas pasākumā visas uzņēmuma struktūrvienības deva savu ieguldījumu Esplanādes parka labiekārtošanā. Arī Rīgas svētki šogad aizritējuši Rīgas mežu, Dārzu un parku zīmē, jo, atzīmējot 200 gadus kopš Vērmanes dārza izveidošanas, galvenās pasākumu norises vietas bija pilsētas zaļās zonas, bet viens no svētku nozīmīgākajiem pasākumiem – Dārzu un parku tehnikas parāde 11.novembra krastmalā.

Uzņēmuma darbības desmitais – jubilejas – gads aizsākās ar Ziemassvētku kauju simtās gadadienas atceres pasākumiem 2017.gada janvārī kauju norises vietās, kas ir “Rīgas mežu” apsaimniekošanā. 2017.gada laikā tika uzsākti un turpinājās  Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbi, kas  paredz paplašinātas skatītāju zonas būvniecību un estrādes pārbūvi Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem. Bet gada izskaņā tapa Latvijas dārznieku dāvinājums “Ziedošais simtgades pavasaris” - sīpolpuķu dobe 620 m2 platībā, kurā tika iestādīti 94 000 tulpju un muskaru sīpoli un kura uzziedēs 2018.gada pavasarī par godu Latvijas valsts simtgadei.

Citi raksti

Skatīt visus

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...

Rīgas mežu logo

17.05.2024.

RTU arhitektūras studenti izstrādā idejas ilgtspējīgai RĪGAS MEŽU teritorijas attīstībai Mangaļsalā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) arhitektūras studenti, atsaucoties SIA “Rīgas meži” aicinājumam, izstrādā ilgtspējīgas attīstības priekšlikumus uzņēmuma īpašumā esošās Mangaļsalas teritorijai,...

16.05.2024.

RĪGAS MEŽI uzsāk meža kopšanu Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem

2024. gada maija otrajā pusē SIA “Rīgas meži” sāks ainaviski vērtīgu jeb rekreācijas teritoriju veidošanu un meža kopšanu meža masīvā Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem (starp Tumšupi...