Ap 10 000 apmeklētāji un 150 mākslinieki ieskandinājuši pirmo festivālu „Pestivals” Mežaparkā

Noslēdzies festivāls „Pestivals” Mežaparkā, kurā šovu sniedza šobrīd viens no aktuālākajiem un ietekmīgākajiem mūziķiem pasaulē Hip-Hop pārstāvis B.o.B un citi mākslinieki no ASV, Lielbritānijas, Rumānijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Tobago un Japānas.

Fotogalerija: Festivāls "Pestivals" Mežaparkā


28. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē notika festivāls „Pestivals”, kurā uzstāšanās sniedza ap 150 mākslinieku no visas pasaules. Lielākās ovācijas un interesi izraisīja ASV Hip-Hop mūziķis B.o.B, kurš Latvijā ieradās ar pilno koncertsastāvu un deju grupu, kopumā 21 cilvēka sastāvā. Maikla Džeksona balsij pielīdzinātā R&B mūziķa Lloyd priekšnesums tieši pirms B.o.B visvairāk sajūsmināja daiļā dzimuma pārstāves. Savukārt rumāņu grupa „Akcent” savus pasaules hītus uz SMScredit.lv Galvenās skatuves izpildīja latviešu dejotāju „Queens of Dance” pavadībā.

DāvanaTev.lv Aktīvajā laukumā Baltijā iespaidīgāko šovu sniedza ekstrēmā velo un moto triāla komanda „Greentrials”, kā arī „Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība” un streetdance dejotāji. „Fanu reiss” Dj skatuvē vislielāko interesi radīja ietekmīgā amerikāņu šovbiznesa pārstāvja Dj Latin Prince sets. Apmeklētāji izpausties varēja uz SMScredit.lv Popielas skatuves Māra Grigaļa vadībā. Par izklaidi visā Mežaparka Lielās estrādes teritorijā rūpējās atrakcijas, kā skimboarding, katapulta, piepūšamās atrakcijas un citi.

„Esam gandarīti par veiksmīgi notikušo festivālu un pozitīvajām atsauksmēm. Paralēli darbam pie šī gada festivāla jau esam uzsākuši plānot notikumu 2013. gadā, kurā šovus sniegs veni no ietekmīgākajiem un atpazīstamākajiem māksliniekiem pasaulē un Latvijā. Ar B.o.B, Lloyd un citu viesu šoviem atzīmējām Rīgu pasaules šovbiznesa kartē kā vietu, kurp doties aktuāliem un strauji popularitāti iekarojušiem māksliniekiem,” komentē organizatoru pārstāvis Aivars Līpenītis, piebilstot, ka jau drīzumā tiks izziņots nākamā gada festivāls un pirmie mākslinieki.

Festivāls noticis ar SMScredit.lv, ELVI, DāvanaTev.lv, Fanu reiss, Cēsu alus, Red Bull, ASV vēstniecības Rīgā un mediju atbalstu. Informācija – www.pestivals.lv un sociālajos tīklos. Festivālu „Pestivals” organizē aģentūra „magicFIB”.

 

Vairāk informācijas: Aivars Līpenītis, +371 26154955, [email protected]Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...