Aizvadītas pirmās jauniešu burāšanas sacensības “Ķīšezera kauss 2016”

Šā gada 16. jūlijā “Mežaparkā” tika veiksmīgi aizvadītas pirmās jauniešu vienas dienas burāšanas sacensības “Ķīšezera kauss 2016”, ko rīkoja Rīgas jahtklubs.

Informācija: Rīgas jahtklubs

Foto: Valdis Ēlerts

 

Fotogalerija: Jauniešu burāšanas sacensības “Ķīšezera kauss 2016” (foto: V. Ēlerts)

 

Kopumā sacensībām bija pieteikušies 30 jaunie burātāji, no kuriem 26 startēja “Optimist” klasē, bet pārējie – “Laser 4.7” klasē. Sacensību dalībnieki pārstāvēja Rīgas jahtklubu, Engures jahtklubu, Usmas jahtklubu, Pilsētas jahtklubu (Rīga), jahtklubu “Auda” un burāšanas klubu “360”.

Vāja un samērā mainīga vēja apstākļos notika trīs braucieni. Pirmo vietu “Optimist” švertlaivu klasē izcīnīja Rīgas jahtkluba burātājs Eduards Pļaviņš, otrais bija Miks Eduards Valters (arī no Rīgas jahtkluba), bet trešajā vietā palika Rihards Straume no Pilsētas jahtkluba. “Laser” švertlaivu klasē uzvarēja Veronika Čače no Usmas jahtkluba, aiz sevis atstājot Tomu Fišeru-Blumbergu un Emīlu Rudzīti no Engures jahtkluba.

Paši mazākie burātāji, kuriem šī ir pirmā vasara uz ūdens, sacentās atsevišķā distancē tiešā krasta tuvumā. Tika veikti septiņi starti. Par uzvarētāju šajā distancē kļuva Emīls Sekacis no Rīgas jahtkluba.

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma skaistus kausus un diplomus, savukārt ikviens no dalībniekiem dabūja nelielu pārsteiguma dāvaniņu. Sacensību vērotājiem Rīgas jahtklubs bija sarūpējis patīkamu muzikālo pavadījumu, bet sacensību dalībniekiem – garšīgas pusdienas un mājās ceptu milzīgu torti.

Šādas sacensības Rīgas jahtklubs plāno organizēt arī nākamgad. Tās piesaista gan jauniešus, kuri sāk uzkrāt sacensību pieredzi, gan arī vecākus un līdzjutējus, kuri var labi pavadīt laiku, vērojot sacensības komfortablos tiešas redzamības apstākļos.

 

Rīgas jahtklubs pateicas par atbalstu Rīgas domei, SIA “Rīgas meži” un sporta centram “Mežaparks”.

Citi raksti

Skatīt visus

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...

Rīgas mežu logo

17.05.2024.

RTU arhitektūras studenti izstrādā idejas ilgtspējīgai RĪGAS MEŽU teritorijas attīstībai Mangaļsalā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) arhitektūras studenti, atsaucoties SIA “Rīgas meži” aicinājumam, izstrādā ilgtspējīgas attīstības priekšlikumus uzņēmuma īpašumā esošās Mangaļsalas teritorijai,...

16.05.2024.

RĪGAS MEŽI uzsāk meža kopšanu Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem

2024. gada maija otrajā pusē SIA “Rīgas meži” sāks ainaviski vērtīgu jeb rekreācijas teritoriju veidošanu un meža kopšanu meža masīvā Juglas mežniecībā, Ropažu novadā, pie Skuķīšiem (starp Tumšupi...