29. aprīlī „Mežaparkā” sākas asfalta seguma atjaunošanas darbi

Šā gada 29. aprīlī kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” sākas asfalta seguma atjaunošanas darbi. Līdz ar to parka galvenajās alejās tiks apgrūtināta satiksme. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Darbi sāksies ar vecā asfalta frēzēšanu, lai sagatavotu pamatu jaunam segumam. Tos paredzēts uzsākt Ostas prospekta posmā (iebrauktuve no Viestura prospekta puses), virzienā no BMX trases uz Lielo estrādi.

Darbu gaitā paredzēts atjaunot asfalta segumu Ostas prospektā un parka alejās, kas savieno Lielo estrādi, Bērnu rotaļu pilsētiņu un kafejnīcu „Meža puķe”, kā arī asfalta segumu un gājēju ietvi posmā no kafejnīcas „Meža puķe” līdz Ķīšezera pludmalei.

Sakarā ar asfalta seguma atjaunošanas darbiem Ostas prospektā tiks apgrūtināta autosatiksme. Taču, tā kā atļautais braukšanas ātrums „Mežaparka” teritorijā ir 20 km/h, šīm neērtībām nevajadzētu būt pārāk lielām.

Sagaidāms, ka asfalta seguma atjaunošana tiks pabeigta līdz šāgada maija beigām. Līdz ar to pēc darbu beigām riteņbraucēji, rollerslēpotāji, skrituļslidotāji un citi „Mežaparka” apmeklētāji spēs godam novērtēt jaunā seguma priekšrocības. Līdz tam laikam SIA „Rīgas meži” atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir Rīgas mežu misija, vīzija un vērtības. Balsts fons un zaļi burti

18.04.2024.

Apstiprināta RĪGAS MEŽU pirmā Ilgtspējīgas attīstības stratēģija

Lai nodrošinātu atbildīgu un pēctecīgu uzņēmuma pārvaldību un ilgtspējīgu attīstību, lai jaunā kvalitātē rūpētos par rīdziniekiem, galvaspilsētas viesiem un tās apkārtnes iedzīvotājiem, kā arī, lai...

Attēlā ir informācija par Rīgas mežu 2023.gada finanšu rādītājiem

17.04.2024.

2023. gads uzņēmumā RĪGAS MEŽI – turpinājums stabilai un ilgtspējīgai izaugsmei

SIA “Rīgas meži” 2023. gadā sekmīgi izpildīja budžetu un sasniedza īpašnieka jeb Rīgas domes noteiktos finanšu mērķus, nodrošinot uzņēmuma finanšu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību – liecina 15....

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...