28. augustā Mežaparkā veiksmīgi noslēdzies Nike Riga Run 2011

28. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, notika lielākais sporta labdarības pasākums Latvijā “Nike Riga Run 2011”. Tajās notika sacensības četros sporta veidos septiņās disciplīnās, kopā dalībnieku pulkā piesakoties 3769 cilvēku, kuru galvenais mudinājums bija iespēja palīdzēt ziedot.lv projektā Mazajām sirsniņām iesaistītajiem bērniem.
"Nike Riga Run 2011 Mežaparkā

Foto: f64


Vislielāko atsaucību izpelnījās 10 kilometru skrējiens, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas čempionāts šosejā šajā distancē. Par uzvarētāju kļuva Jānis Višķers, bet sieviešu konkurencē labākā bija Ilona Marhele. Savukārt rollerslēpošanā visātrāk finišu sasniedza Latvijas izlases biatlonists Edgars Piksons, bet skrituļslidošanā labākie izrādījās pagājušā gada Nike Riga Run uzvarētāji Oskars Pundurs un Laima Kaufiņa. Par sportiskāko skolu kļuva Jelgavas Valsts ģimnāzija, kas kļuva par Swedbank un Latvijas Olimpiskās komitejas dotās 500 latu dāvanu kartes īpašnieci.

 “Varam būt lepni, ka aicinājumam piedalīties Nike Riga Run 2011 atsaucās tik liels cilvēku skaits, bet kopējais apmeklētāju pulks bija vēl krietni lielāks. Mums visiem kopā izdevās – ne tikai savākt līdzekļus bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai, bet dot viņiem cerību, ka savās grūtībās nav vieni, ka dzīvojam sabiedrībā, kas palīdzes, ja vajadzēs,” sacīja Nike vadītājs Latvijā Vents Aperāns.

Nike Riga Run 2011 atklāšanā uzstājās grupas PeR un Lady's Sweet, atskaņojot pasākuma oficiālo himnu Mazajām sirsniņām, kurai sekoja simbolisks – Mazo sirsniņu skrējiens, tajā piedaloties projektā iesaistītajām ģimenēm, kuru atvasēm tika vākti ziedojumi.

 Programmas noslēgumā notika skeitbordista Jāņa Kuzmina mēģinājums labot Ginesa rekordu 50 konusu slalomā. Viņam tas arī izdevās, to paveicot 10,02 sekundēs, iepriekšējo labāko sasniegumu labojot par vairāk nekā divarpus sekundēm.

 Tuvāko dienu laikā tiks apkopota precīza informācija, cik kopumā Nike Riga Run 2011 ziedojumos savākti līdzekļi, kas tiks pilnībā nodoti Ziedot.lv projektam Mazajām sirsniņām.

 

Papildus informācija:

Renāte Vociša – Bērzkalne

Nike Riga Run 2011 koordinatore

Tālr. 26434337

E-pasts: [email protected]

www.nikerigarun.lv
Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir informācija par Rīgas mežu 2023.gada finanšu rādītājiem

17.04.2024.

2023. gads uzņēmumā RĪGAS MEŽI – turpinājums stabilai un ilgtspējīgai izaugsmei

SIA “Rīgas meži” 2023. gadā sekmīgi izpildīja budžetu un sasniedza īpašnieka jeb Rīgas domes noteiktos finanšu mērķus, nodrošinot uzņēmuma finanšu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību – liecina 15....

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...