23. augustā Mežaparkā - Lady Gaga

Šā gada 23. augustā Mežaparka Lielajā estrādē uzstāsies viena no pašlaik aktuālākajām pasaules mūzikas zvaigznēm – Lady Gaga. Koncerts notiks pasaules koncerttūres „The Born This Way Ball” ietvaros. Biļetes – no 30. aprīļa, plkst.10.00, www.ticketpro.lv.

Lady Gaga (īstajā vārdā Stefani Joanne Angelina Germanotta) ir popkultūras fenomens, performanču māksliniece un globāls mūzikas, modes un mākslas brends. Viņa nekad nav slēpusi savu mērķi – revolucionizēt popmūziku gluži tāpat, kā to pirms 25 gadiem izdarījusi Madonna. Tas Lady Gaga arī izdevies - viņa satricinājusi tradicionālos priekšstatus par popmūziķes imidžu un radījusi jaunu paaudzi ar sekotājiem, ko pati dēvē par “mazajiem monstriem”.

Sava skatuves vārda izvēlē dziedātāja iedvesmojusies no grupas „Queen” dziesmas „Radio Ga Ga”. Muzikāli viņa ietekmējusies no veselas virknes mākslinieku – sākot ar Madonnu, „Queen” un Maiklu Džeksonu un beidzot ar Merilinu Mensonu.

“Lai radītu satriecošu šovu, “Haus of Gaga” un es strādājām mēnešiem ilgi,” stāsta Lady Gaga. ““The Born This Way Ball” būs elektrometāla pop-opera, tas būs stāsts par Sākumu un Slavas karaļvalsts izcelšanos. Par to, kā mēs piedzimām un nomirsim svinēdami.”

Tiek prognozēts, ka Lady Gaga jauno šovu Lielajā estrādē apmeklēs ap 40 000 skatītāju, un tas kļūs par vienu no ievērojamākajiem notikumiem Latvijas šovbiznesa vēsturē. Iepriekšējā Lady Gaga turneja “The Monster Ball” visā pasaulē pulcēja plašu apmeklētāju skaitu un saņēma jūsmīgas atsauksmes. Laikraksts “The Sun” nosaucis šo tūri par “labāko dzīvo uzstāšanos, kāda šogad būs redzama”, bet “Pollstar Concert Industry Awards” - par Gada nozīmīgāko tūri.

Lady Gaga ir pieckārtēja „Grammy” balvas ieguvēja. Tiek lēsts, ka pašlaik viņa visā pasaulē pārdevusi vairāk nekā 23 miljonus albumu un vairāk nekā 64 miljonus singlu, kas padara viņu par vienu no visu laiku komerciāli visveiksmīgākajām mūzikas zvaigznēm. 2011.gadā žurnāls «Forbes» nosauca Lady Gaga par Gada ietekmīgāko sievieti, bet 2010.gadā viņa iekļauta žurnāla «Time» veidotajā 100 pasaulē ietekmīgāko cilvēku sarakstā. „Facebook” viņai ir 49 miljoni sekotāju, bet „Twitter” – 21 miljons sekotāju.

Lady Gaga pazīstama arī ar saviem labdarības pasākumiem. Daļu ienākumu no saviem koncertiem un modes preču pārdošanas viņa ziedojusi 2010. gada Haiti zemestrīcē un 2011. gada Japānas zemestrīcē cietušajiem.

Mežaparka Lielajā estrādē jau koncertējušas tādas pasaulslavenas zvaigznes kā „Scorpions”, „Pet Shop Boys”, „a-ha”, Braiens Adamss un Andrea Bočelli. Taču apmeklējuma rekords joprojām pieder „Prāta Vētrai”, kuras „Četru krastu” tūres noslēguma koncertu Lielajā estrādē apmeklēja vairāk nekā 40 000 cilvēku.

Biļešu tirdzniecība uz Lady Gaga koncertu Mežaparka Lielajā estrādē sākas 30. aprīlī plkst.10.00. Stāvbiļetes cena – 39 Ls. www.ticketpro.lv

Biļetes pieejamas arī MAXIMA XX un XXX lielveikalos visā Latvijā un "Ticketpro" biļešu tirdzniecības vietās "Arēnā Rīga" un Rīgas Kongresu namā. Pirkuma limits - sešas biļetes.

Koncerta iesildītāji - britu rokgrupa "The Darkness"".

Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...