19.janvārī Sniega parkā - trešais Actimel Pikošanās čempionāts

19. janvārī plkst. 11.00-15.00 Mežaparka atrakciju kompleksā „Rīgas Sniega parks” notiks jau trešais Actimel rīkotais Latvijas Pikošanās čempionāts. Uz pasākumu aicinātas ierasties ģimenes ar bērniem un visi ziemas cienītāji, lai izmantotu iespēju bez maksas piedalīties dažādās aktivitātēs un pikošanās disciplīnās.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja izmēģināt spēkus un piedalīties gan individuāli, gan komandās tādās disciplīnās kā „Actimel ķegļi”, „Greizais spogulis”, „Piku biatlons”, „Sniega katapulta” un vēl daudzās citās aizraujošās aktivitātēs. Kā norāda pasākuma rīkotāji, „Sniega kērlings” būs izaicinājums rūdītākajiem ziemas sporta veidu piekritējiem. Vairākas disciplīnas īpaši paredzētas arī bērniem un līdzjutējiem.

Viena no pasākuma spilgtākajām aktivitātēm - populārā mūziķa un TV šovu vadītāja Laura Reinika dziesmas „Piko, piko vēl!” kopmēģinājums, dziedot un izpildot deju soļus visiem kopā. „Dziesma jau tagad dēvēta par neoficiālo ziemas himnu un trešā Latvijas Actimel Pikošanās čempionāta dziesmu, kā arī radījusi intrigu par dejas soļiem,” stāsta Gunta Jurča, Actimel zīmola vadītāja Baltijas valstīs. Lauris Reiniks kopā ar Actimel aicina 19. janvārī Latvijas lielākajās pikošanās sacensībās, kā arī dziesmas un dejas mēģinājumā piedalīties ikvienu, kas atbalsta aktīvu dzīvesveidu un vēlas pavadīt brīvdienu pozitīvā atmosfērā. Kustības iespējams iemācīties jau tagad, sekojot līdzi jaunumiem vietnē www.draugiem.lv/actimel.

Kā katru gadu, pasākuma noslēgumā būs Lielā sapikošanās, kurā aicināti piedalīties visi sacensību dalībnieki un „Rīgas Sniega parka” apmeklētāji. Papildus sacensību laikā visi dalībnieki tiks cienāti ar Actimel dzērieniem un karstu tēju.

Latvijas Actimel Pikošanās čempionāts notiks Mežaparkā jau trešo gadu pēc kārtas. Pasākums veidots pēc labākajām Eiropas valstu pikošanās čempionātu tradīcijām. Apmeklētāji aicināti reģistrēties dalībai čempionātā Actimel oficiālajā lapā portālā Draugiem.lv www.draugiem.lv/actimel vai pasākuma norises vietā 19. janvārī. Visas sacensību aktivitātes būs bez maksas un piemērotas dažāda vecuma un interešu cilvēkiem.

Papildu informācija

Renata Grikšelytė – Dantė                                                         

DANONE Sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijas valstīs

+370 52477307, +370 65526656
[email protected]

 

Madara Zvejniece

DANONE sabiedrisko attiecību konsultante Baltijas valstīs

+371 67201460, +371 29321339

[email protected]Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...