15.06.2013 – „Dzintara Volga” vēsturisko padomju auto sacensības Mežaparkā

Šā gada 15. jūnijā jau trešo gadu pēc kārtas kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” norisināsies vēsturisko padomju auto sacensības "Dzintara Volga" un šovs 60., 70. un 80. gadu noskaņās.

Foto: I.Zihmanis

Šogad pasākums solās būt vēl aizraujošāks un piepildīts ar adrenalīnu, jo „Dzintara Volgai” aprit 50 gadi!

Kopš 2011. gada „Mežaparkā” atjaunots padomju auto šovs un sacensības „Dzintara Volga”, kas savulaik bija vienas no prestižākajām auto sacensībām bijušajā Padomju Savienībā un pulcēja desmitiem tūkstošu skatītāju. Pirmās „Dzintara Volgas” sacensības notika 1963. gadā un norisinājās tieši „Mežaparkā”.

Šogad pasākuma organizatori ir parūpējušies par īpaši interesantu un daudzveidīgu programmu, kas būs veltīta “Dzintara Volgas” 50.gadu jubilejai.

Pasākuma laikā ikviens interesents varēs „Mežaparka” Lielajā estrādē vērot vēsturisko volgu sacensības, aizraujošu mototriāla šovu un spilgtus deju priekšnesumus. Ar koncertprogrammu uzstāsies leģendārā grupa „Eolika”, kas savulaik iekaroja nedalītu Padomju Savienības republiku klausītāju mīlestību.

Pirmo gadu „Dzintara Volgas” ietvaros norisināsies vēsturisko padomju laika spēkratu izstāde “Padomju cilvēka sapnis”, kurā varēs apskatīt pašmāju kolekcionāru un entuziastu spēkratus, kas savulaik ražoti PSRS. Padomju laikos iegādāties žiguli vai pat volgu bija viens no lielākajiem ļaužu sapņiem.

Tāpat ikviens apmeklētājs varēs nobildēties padomju laiku fotoateljē un pamieloties bufetē ar īstu kvasu, kūpinātām vistiņām un citiem padomju laiku gardumiem.

 Fotogalerija: "Dzintara Volga 2012" Mežaparkā

Pasākuma programma:  

No 11.30        Volgu parāde „Mežaparka” alejās

No 12.00        Skatītāju ienākšana Lielās estrādes teritorijā caur 5. vārtiem

No 12.15        Simbolisks starts no vēsturiskās starta vietas      

                        Volgu goda aplis pa vēsturisko Mežaparka trasi

13.00              Volgu sacensības – Rīgas mežu kausa izcīņa

17.00              Apbalvošana

 

Braucienu starplaikos: publiku izklaidē padomju laiku estrādes zvaigznes Eolika, moto frīstaila šovs, padomju laiku lietu tirdziņš, fotoateljē padomju stilā, padomju laiku transportlīdzekļu izstāde Padomju sapnis, deju un citi priekšnesumi

 Balvas sacensību uzvarētājiem nodrošina AS "Latvijas Balzams" un AS "Dzintars".

Biļetes uz sacensībām Lielajā estrādē pieejamas „Biļešu Paradīzes” kasēs (www.bilesuparadize.lv), bet pasākuma dienā – arī pie Lielās estrādes vārtiem Nr. 5.

Biļešu cena: pieaugušajiem Ls 2,00, bērniem un pensionāriem – Ls 0,50.

Papildus informācija: [email protected]

Citi raksti

Skatīt visus

Sarunu festivāla LAMPA plakāts

18.06.2024.

RĪGAS MEŽI sarunu festivālā LAMPA aicina uz diskusiju “Vai var pārdot svaigu gaisu?”

“Koksne mežā nav vienīgā vērtība! Atbildīgs meža apsaimniekotājs plāno un uztur arī citas dabas vērtības, no kurām ir vai nākotnē būs iespējams nopelnīt,” tā apgalvo SIA “Rīgas meži” valdes...

Bērna zīmējums

17.06.2024.

RĪGAS MEŽI sadarbībā ar Ziedoņa muzeju izsludina Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursu

SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar Ziedoņa muzeju aicina bērnus piedalīties Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursā. Tajā jo īpaši tiek aicināti piedalīties Rīgas dažādu apkaimju un biedrību...

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...