1. maijā - pirmais masveida Sieviešu skrējiens Latvijā

Ar vērienīgu pasākumu daiļā dzimuma pārsāvēm  SIA „Sportland” 1. maijā rīko Latvijā pirmo Sieviešu skrējienu. Pasākuma rīkotāji aicina jebkuru dāmu pievienoties veselīgam dzīvesveidam un sportiskām aktivitātēm, piedāvājot 3 distances 7 km garumā: jau populārā skriešana un nūjošana, kā arī jaunums Latvijā - iešana. 17. janvārī sporta klubā "Veselības fabrika” noritēja projekta prezentācijas pasākums.Viens no lielākajiem mītiem par sportu ir tāds, ka daudzām sievietēm un arī pasākuma vēstnesēm skriešana no skolas laikiem palikusi atmiņā ar negatīvām emocijām. Sieviešu skrējiena vēstneses centīsies šo mītu lauzt, parādīt, ka skriešana ir priekpilns process. Katra no skrējiena vēstnesēm ir spilgta personība ar sev raksturīgām īpašībām, kuras projekta laikā tiks identificētas ar trīs dzīvniekiem: tīģeri, gepardu un lauvu.

TV seja Anna Rozīteuzskata, ka pievērsties sportam nekad nav par vēlu, un tas ir jādara ne tāpēc, lai kādam kaut ko pierādītu, bet gan lai izcīnītu svarīgāko uzvaru – pašai pār sevi!

Modes blogere Agnese Kleina - bara vadone, kas jūt atbildību pret saviem sekotājiem un cenšas tos iedvesmot, nebaidoties, ko citi par to padomās.

Krievu drāmas teātra aktrise Jekaterina Frolova - sports ir tas, kas atbrīvo jaunās sievietes jutekliskumu. Caur kustību apzināties savu ķermeni un justies iekārojamai - tādas ir viņas sajūtas, ļaujot mirkļa sajūtām vadīt kustību sportā.

TV raidījuma „Māmiņu klubs” vadītāja Kristīne Virsnīte - lai arī ļoti aizņemta ikdienā, Kristīne spēj saglabāt iekšēju harmoniju, un aicina citas sievietes kļūt par retumu, katrai tiecoties uz savu iedomāto sievietes ideālu.

Aktrise Dārta Daneviča - spilgta personība, sieviete, kurai ienākot telpā, visi pamana.

Vieglatlēte Anita Kažemāka - kā profesionālai sportistei viņas lielākais trumpis ir spēja valdīt pār savu prātu, un šo kontroli projicēt uz ķermeņa kustībām. Tādējādi viņa koncentrējas uz mērķi un to sasniedz, neskatoties ne uz kādiem ārējiem apstākļiem.

Sporta entuziaste Indra Muceniece - izturība un sīkstums ir raksturīgākās šīs jaunās dāmas īpašības. Viņas rakstura stihija slēpjas gribasspēkā.

Sandijs Pinkulis, SIA „Sportland” Pārdošanas un mārketinga daļas vadītājs: „Ideja organizēt Sieviešu skrējienu radās, jo vēlamies sievietēs iedvest pārliecību, ka sports tā tik dažādajās izpausmēs ir piemērots ikvienai. Ar skrējiena palīdzību vēlamies lauzt iesīkstējušos uzskatus, kas daudzām sievietēm saglabājušies no skolas laikiem, proti, ka sports ir kaut kas nebaudāms. Mēs vēlamies radīt perfektus apstākļus jebkurai sievietei uzsākt aktīvā dzīvesveida gaitas un kopā 1. maijā to arī pienācīgi nosvinēt. Mūsu galvenais mērķis ir, lai ikviena dalībniece tiešām izbaudītu šo pasākumu, veicot gan jau ierastās skriešanas un nūjošanas disciplīnas, gan metot izaicinājumu Latvijā vēl nepieteiktai disciplīnai - iešanai.”

Gatavošanās process

Ņemot vērā, ka pasākuma galvenais mērķis ir iedrošināt jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības dāmas pievērsties sportam, „Sieviešu skrējiena” organizatori īpašu vērību pievērsuši skaitlim „7”, kas numeroloģijā tiek uzskatīts par veiksmes ciparu – 7km distance, 7 skrējiena vēstneses, u.c.. Lai gatavošanās process skrējienam būtu patīkams ikvienai tā dalībniecei, projekta organizatori piedāvās dažādus bonusus. Tā kā pasākuma organizatori plāno, ka daudzām daiļā dzimuma pārstāvēm Sieviešu skrējiens būs viens no nozīmīgākajiem sporta notikumiem pēc ilgāka sportošanas pārtraukuma, pieredzējušais fitnesa treneris Ralfs Upmanis, ar mērķi sievietes pienācīgi sagatavot skrējienam, izstrādājis īpašu treniņu programmu, kas būs pielāgojama ikvienai potenciālai skrējiena dalībniecei. Treniņu programma būs pieejama skrējiena mājas lapā www.sieviesuskrejiens.lv. Sagatavoties skrējienam varēs īpašos „Sieviešu skrējiena” treniņos 5 pasākuma oficiālajos sporta klubos – Veselības Fabrikā, sporta klubā DCH, Centrs, Panatta un Tornado. Atsevišķi projekta ietvaros Veselības Fabrikā tiks rīkoti īpaši treniņi māmiņām ar bērniem. Treniņu grafiks atrodams Sieviešu skrējiena mājaslapā www.sieviesuskrejiens.lv. Pasākuma vēstnešu gatavošanās skrējienam sāksies ar sportiskās sagatavotības testu Sporta laboratorijā.

Reģistrēšanās

Iepriecinot pasākuma pirmās dalībnieces, organizatori piedāvā veikt priekšreģistrāciju septiņas dienas - no 17. līdz 23. janvārim ,aizpildot reģistrācijas formu mājas lapā un kļūstot par sekotāju „Sieviešu skrējiena” Facebook lapai . Minētās nedēļas laikā katru dienu plkst 10:07 tiks paziņotas 7 laimīgās projekta dalībnieces, kuras saņems iespēju pasākumā piedalīties bez maksas. Papildus tam, tiks izlozētas 7 sievietes, kuras saņems dāvanu kartes no Nike 7 Ls vērtībā. Arī visas pārējās dalībnieces, kuras pieteiksies Sieviešu skrējienam, pavadīs veiksme, jo katra dalībniece saņems Nike sieviešu kluba karti, kas dos iespēju iegādāties Nike sporta preces Nike un Sportland veikalos ar atlaidēm, kā arī saņemt īpašus piedāvājumus katru mēnesi. Oficiālā reģistrācija tiks uzsākta 24.janvārī - internetā, Sieviešu skrējiena mājaslapā www.sieviesuskrejiens.lv un Facebook Sieviešu Skrējiena lapā, visos Nike un Sportland veikalos.

Pasākuma dalības maksa tiks gradēta, atkarībā no tā, vai dalībniece vēlēsies startēt ar vai bez laika kontroles čipa. No 24. līdz 31.janvārim tā būs attiecīgi Ls 5 vai Ls 3,50 , vēlāk pakāpeniski pieaugot.

Sekojot jaunākajām tendencēm, pasākuma organizatori izveidojuši arī īpašu Sieviešu skrējiena mājaslapu, kas būs nedaudz atšķirīgā formātā no ierastajām mājas lapām. www.sieviesuskrejiens.lv saturs pilnībā būs pieejams arī sociālā portāla Facebook Sieviešu skrējiena profilā (www.facebook.com/sieviesuskrejiens), kas dos lielisku iespēju sekot ikvienam notikumam, saistītam ar projektu.


Plašāka informācija par pasākumu

Projekta koordinators

Kaspars Jēkabsons

E-pasts: [email protected]

Tālr.: 67511345


Kontaktpersona medijiem

2C Korporatīvās komunikācijas konsultante

Līga Brakovska

E-pasts: [email protected]

Tālr.: 67280759

Citi raksti

Skatīt visus

Sarunu festivāla LAMPA plakāts

18.06.2024.

RĪGAS MEŽI sarunu festivālā LAMPA aicina uz diskusiju “Vai var pārdot svaigu gaisu?”

“Koksne mežā nav vienīgā vērtība! Atbildīgs meža apsaimniekotājs plāno un uztur arī citas dabas vērtības, no kurām ir vai nākotnē būs iespējams nopelnīt,” tā apgalvo SIA “Rīgas meži” valdes...

Bērna zīmējums

17.06.2024.

RĪGAS MEŽI sadarbībā ar Ziedoņa muzeju izsludina Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursu

SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar Ziedoņa muzeju aicina bērnus piedalīties Krāsaino pasaku atstāstu un zīmējumu konkursā. Tajā jo īpaši tiek aicināti piedalīties Rīgas dažādu apkaimju un biedrību...

Pieci cilvēki stāv pie plāksnes uz molberta, blakus plīvo karogs, fonā ēka

20.05.2024.

RĪGAS MEŽI atklāj galvaspilsētas krāsainās puķu dobes

“Krāsainas kā pasakas būs šīs vasaras Rīgas puķu dobes, kuras veido SIA “Rīgas meži” darbinieki,” to 2024. gada vasaras puķu dobju atklāšanas pasākumā 20. maijā “Krāsainā pirmdiena” uzsvēra...