1. maija brīvdiena – Veselīga dzīvesveida dienā Mežaparkā

Turpinot pirms četriem gadiem aizsākto tradīciju, arī šogad 1.maijā, no plkst. 9.00 līdz 18.00 SIA „Rīgas meži” sadarbībā ar Latvijas sporta federācijām, sporta klubiem un veselīga dzīvesveida organizācijām kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” rīkos Veselīga dzīvesveida dienu.

Dienas laikā ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības varēs izmēģināt vairāk nekā 40 dažādus sporta veidus un aktivitātes. Notiks tradicionālo un salīdzinoši jaunu sporta veidu paraugdemonstrējumi un īstas sporta spēles, kurām komandas tiek aicinātas pieteikties jau iepriekš. Tāpat kā pagājušajos gados, arī šogad visas pasākuma aktivitātes apmeklētājiem būs pieejamas bez maksas.



Plaša aktivitāšu programma

Veselīga dzīvesveida dienā apmeklētājiem ir sagatavota plaša aktivitāšu programma. Komandu sporta spēlēs varēs izmēģināt spēkus pludmales volejbolā, frisbijā, florbolā, riņķu griešanā, spīdmintonā, disku golfā un in-line hokejā. Balvas labākajām komandām šogad nodrošina šokolādes fabrika Laima, Rīgas piena kombināts un Latvijas Maiznieks.

Katrs parka apmeklētājs profesionālu treneru vadībā varēs izmēģināt dažādas individuālās nodarbes – nūjošanu, skrituļošanu, paukošanu, pilsētas veiklības un meža trases velosipēdiem, šaušanu ar loku, TRX funkcionālo treniņu u.c. Bez ierastiem un jau zināmiem sporta veidiem būs iespēja iepazīt un arī izmēģināt pavisam jaunus – lakrosu, faluņ dafa, kapoeiru un trīsriteņu velosipēdus.

Visas dienas garumā uz lielās skatuves notiks dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumi, prezentācijas, spēles un konkursi. Savukārt uz otras skatuves notiks aerobikas un fitnesa nodarbības. Fitnesa skatuves programmas veidošanu SIA "Rīgas meži" jau otro gadu uztic Latvijas BodyART skolai, kas nodrošina apmeklētājiem pasaulē atzītas fitnesa un aerobikas nodarbības profesionālu treneru vadībā.

Sports nozīmē veselību

Sākoties aktīvai sezonai Veselīga dzīvesveida dienā, pateicoties Sporta laboratorijai, apmeklētājiem būs iespējams pārliecināties par savu fizisko stāvokli, izmērīt tauku daudzumu organismā un vēl daudzas citas lietas. Tāpat apmeklētājiem būs  iespēja baudīt veselīgas pirts priekus un piedalīties Ģimeņu sporta festivālā.

Par izklaidējošām un tai pašā laikā izglītojošām aktivitātēm parūpēsies VCA - Veselības centru apvienība, kas ar lomu spēļu un interesantu eksperimentu palīdzību iepazīstinās bērnus ar ārstu, farmaceitu un laborantu darbu. Bet aizraujošu aktivitāšu organizatori, biedrība Reāls piedzīvojums, šogad piedāvās izdzīvot pirāta cienīgu dzīvi. Pirāti dosies braucienā, kura laikā nāksies pārvarēt dažādus šķēršļus, zvejot un meklēt apslēptus dārgumus.

Veselīga dzīvesveida diena atklāj vasaras sporta sezonu

Šajā dienā tiks atklāta treniņu sezona jau tradicionālajiem projektiem Bauda sportot Mežaparkā! un Mežaparks nūjo! Tāpat pasākuma ietvaros jau otro reizi norisināsies Sieviešu skrējiens, kurā pērn startēja gandrīz 3000 sieviešu.

Dienas noslēgumā ar īpašu koncertprogrammu uzstāsies ekstravagantā grupa Triānas parks.

Galvenais Veselīga dzīvesveida dienas mērķis ir rosināt cilvēkus, lai aktīvs un veselīgs dzīvesveids kļūtu par viņu dzīves neatņemamu daļu.

Informācija

Saņemt informāciju par pieteikšanos komandu sporta veidiem, uzzināt par piedāvāto nodarbību klāstu un precīzu dienas norisi ir iespējams SIA „Rīgas meži” mājaslapā: www.rigasmezi.lv

Papildu informācija: Inese Lozjuka, SIA „Rīgas meži” kultūras projektu vadītāja, [email protected]


 Ieskats 2013. gada Veselīga dzīvesveida dienā

 


Citi raksti

Skatīt visus

Attēlā ir logo - austoša saule uz kāpas fona, saulē ir trīs priežu silueti
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI paraksta līgumu par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu

Šodien, 2024. gada 4. aprīlī SIA “Rīgas meži” parakstīja līgumu ar SIA “Stiga RM” par kokzāģētavas “Norupe” pārdošanu. Pārdošanas process īstenots, ievērojot labas pārvaldības principus, saskaņā ar...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai. Okera krāsas fons, labajā malā liels zvirbulis, kreisajā malā koku zari
Galerija

04.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā piektdienā – Kronvalda parkā

Piektdien, 2024.gada 5.aprīlī plkst. 16.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Kronvalda parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” sestā Pavasara putnu...

Afiša Pavasara putnu būrīšu talkai Esplanādē. Zaļš fons un labajā malā liels zvirbulis
Galerija

03.04.2024.

RĪGAS MEŽI turpina Pavasara putnu būrīšu talkas. Šajā ceturtdienā, “Ēnu dienas” ietvaros, talka notiks Esplanādē

Ceturtdien, 2024.gada 4.aprīlī plkst. 10.00 SIA “Rīgas meži” apsaimniekotajā Esplanādes parkā notiks uzņēmuma vides izglītības programmas “EkVidO” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” piektā Pavasara putnu...