“Rīgas Meži” piedalās darba iespēju festivālā “Visiem!”

Drukāt

14.09.2022

Lai uzzinātu par dažādām darba, karjeras izvēles un izaugsmes iespējām, kā arī sociālajām garantijām “Rīgas Mežos”, interesenti aicināti apmeklēt uzņēmuma stendu darba iespēju festivālā “Visiem!”! Pasākums notiks piektdien, 16.septembrī, plkst.16.00 – 22.00, “Rīgas Mežu” apsaimniekotajā Vērmanes dārzā.

“Rīgas Mežu” stends atradīsies blakus galvenajai teltij, netālu no strūklakas. Tur rosīgā atmosfērā varēs uzzināt par aktuālākajām vakancēm uzņēmumā, par sev piemērotāko darbu, kā arī par “Rīgas Mežu” vides izglītības programmu “Zaļā klase” – aizraujoši iepazīt uzņēmuma teritorijās augošās dabas vērtības.

Vakances “Rīgas Mežos” pamatā saistītas ar galvaspilsētas krāšņo apstādījumu un koku kopšanu un  uzturēšanu. Uzņēmums piedāvā dārznieku un dārznieku palīgu, arboristu jeb kokkopju, komunālās tehnikas operatoru un strādnieku vakances.

Strādājot “Rīgas Mežos”, darbinieks iegūs superforšu kolektīvu (teju 400 atsaucīgus kolēģus); stabilu atalgojumu, piemaksas, veselības apdrošināšanu, koplīgumu, kas ir  viens no modernākajiem Latvijā, saliedēšanās pasākumus darbiniekiem un apmācības, kā arī drošu daba vidi un izaugsmes iespējas. “Rīgas Mežos” gaidīti ir visi darbinieki, arī  cilvēki no “neredzamajām” grupām – jaunieši bez darba pieredzes, cilvēkiem ar invaliditāti, vecāka gada gājuma cilvēki un ilgstoši bezdarbnieki.

Darba iespēju festivālā “Visiem!” organizē sociālais uzņēmums “Ligero”. Pasākumā ar interesantām un praktiskām meistarklasēm piedalīsies un darba iespējas piedāvās vēl aptuveni 40 uzņēmumi, t.sk. vairākas Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības, valsts un pašvaldības institūcijas, privātā sektora organizācijas. Festivālā notiks arī dažādas diskusijas un aktivitātes, noslēgumā būs koncerts. Ieeja pasākumā  – bez maksas.

Par SIA “Rīgas Meži”

SIA “Rīgas Meži” ir 2008.gadā dibināts pašvaldības uzņēmums, kas apsaimnieko galvaspilsētai piederošos mežus, dārzus un parkus. Uzņēmums pārziņā ir 62 000 ha meži, 399 ha Rīgas parki un apstādījumi (125 objekti), kā arī kultūras un atpūtas parks “Mežaparks” (385 ha). “Rīgas Meži” rūpējas par šo teritoriju ilgtspējīgu attīstību, bioloģisko daudzveidību un pieejamību sabiedrībai.

Uzņēmumā ir Daugavas, Gaujas, Katrīnas, Rīgas un Tīreļu mežniecības, kā arī kokaudzētava un kokzāģētava “Norupe”. Uzņēmums īsteno vides izglītības programmu “Zaļā klase”.

“Rīgas Mežu” objekti atrodas Rīgas un Jūrmalas pilsētu, kā arī Ādažu, Ķekavas, Limbažu, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salaspils un Siguldas novadu teritorijās.

Uzņēmums ievēro labas korporatīvās pārvaldības un ilgtspējas principus. Tam ir piešķirti starptautiskie sertifikāti, kas apliecina atbildīgu mežu apsaimniekošanu, kā arī to, ka mežu produkcija sabiedrībai sniedz sociālos, vides un ekonomiskos ieguvumus.

2021.gada septembrī "Rīgas Mežiem" Uzņēmumu reģistrā ir reģistrēts nacionālajai drošībai nozīmīgas komercsabiedrības statuss. Savukārt 2021.gada decembrī uzņēmums pievienojās biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” un “CSR Latvia” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”. 2022.gadā “Rīgas Meži” pirmo reizi uzņēmuma vēsturē piedalījās Ilgtspējas indeksā un ieguva Sudraba kategorijas balvu.

 

Papildinformācijai:

Ieva Bērziņa

SIA “Rīgas Meži”

Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļa

29215857

Ieva.Berzina@riga.lv

www.rigasmezi.lv

https://www.facebook.com/RigasMezi

https://www.facebook.com/RigasDarziParki