Ogres sākumskolas skolēni apmeklē SIA "Rīgas meži" Daugavas mežniecību

Drukāt
Ogres sākumskolas skolēni apmeklē SIA

05.11.2014

SIA "Rīgas meži" saņēmusi vēstuli no Ogres sākumskolas 3.c klases skolēniem, kurā izteikta sajūsma un pateicība par iespēju apmeklēt uzņēmuma Daugavas mežniecību un briežu dārzu.

Fotogalerija: Ogres sākumskolas skolēni apmeklē Daugavas mežniecību


Mēs, Ogres sākumskolas 3.c klases skolēni, ar klases audzinātāju Sandru Bērziņu bijām ciemos SIA „Rīgas meži” Daugavas mežniecībā.

SIA „Rīgas meži” pārstāvja Fēliksa Svirska vadībā mēs apmeklējām briežu dārzu „Rīgas brieži”, kur mums ļoti interesanti stāstīja par dzīvi mežā, t.sk. kokiem, citiem augiem un dzīvniekiem. Īpaši mūs ieinteresēja meža būvnieka bebra darbi un nedarbi! Izdevās pat tuvumā aplūkot brieža atstātos varenos ragus.

Karjeras nedēļas  ietvaros uzzinājām par mežkopībā nodarbinātajiem speciālistiem un viņu veiktajiem pienākumiem, kā arī nepieciešamo speciālo darba apģērbu mežā. Varējām pat izmēģināt meža speciālistu darba apģērbu.

Kopīgi devāmies izzinošā pārgājienā briežu dārzā, kur vērojām viņu atstātās pēdas, dažādos augus, aplūkojām zibens nesaudzēto priedi, dzeltenās gaileņu saimes. Izteicām kokiem savas vēlēšanās, cerot, ka piepildīsies.

Bijām ļoti gandarīti, ka varējām palīdzēt briežu dārza iemītniekiem, atstājot tiem mūsu sarūpēto dārzeņu cienastu. Ceram, ka dzīvniekiem garšoja!

Paldies atsaucīgajam mežzinim Edvīnam Ģērmanim par iespēju iepazīties ar mežsaimniecības darbu! Esam pateicīgi  Fēliksam Svirskim par jauko kopā būšanu un mums sniegto iespēju ciemoties briežu dārzā!

 

Ogres sākumskolas 3.c klases skolēni un skolotāja S.Bērziņa