Vides izglītības programma "Zaļā klase"

Drukāt
 • “Zaļā klase” – SIA ”Rīgas Meži“ vides izglītības programma skolēniem un ikvienam interesentam, lai iepazītu dabu, meklētu un atrastu tajā notiekošā likumsakarības.


  “Zaļā klase” ir vides izglītības programma zināšanu ieguvei, atpūtai un piedzīvojumiem galvaspilsētas un tās tuvumā esošajos mežos, kā arī Rīgas parkos. Programmas mērķis ir daudzpusīgu zināšanu sniegšana par mežiem, dārziem un parkiem sabiedrībai, vienlaikus veicinot saudzīgu attieksmi pret dabas teritorijām, veselīgu dzīvesveidu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu.


  Programmas ietvaros interesentiem tiek piedāvātas lekcijas, ekskursijas un citas aizraujošas un izglītojošas aktivitātes “Rīgas Meži” piederošajos un apsaimniekotajos mežos, ražošanas teritorijās, kā arī uzņēmuma pārziņā esošajos galvaspilsētas dārzos un parkos.


  ”Zaļā klase“ piedāvā iespēju iepazīties ar meža dzīves ciklu un apskatīt dabā visu procesu – “no sēklas līdz kokam”, kā arī iepazīt Rīgas dārzu un parku vēsturi un dabas daudzveidību.


  “Zaļajā klasē” piedāvā klātienes ekskursijas un citas aktivitātes. Aicinām pieteikties izglītojošajām aktivitātēm gan “Zaļās klases” kompleksā Ogres novadā, gan Rīgas dārzos un parkos. Plašāka informācija par ekskursijām: ŠEIT.


  Tāpat aicinām sekot līdzi “Zaļajai klasei” Facebook


  Lūdzam pieteikt ekskursijas e-pastā:


  Inese Vikļuka

  "Rīgas Mežu" apmācību un mārketinga projektu vadītāja

  E-pasts: zalaklase@rigasmezi.lv

  Tālrunis: 29378216


  Normunds Pīlips

  "Rīgas Mežu" apmācību un mārketinga projektu vadītājs

  E-pasts: zalaklase@rigasmezi.lv

  Tālrunis: 27829977