Vides izglītības programma "EkVidO2"

Drukāt
 • “EkVidO2” – EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS – SIA ”Rīgas meži“ vides izglītības programma skolēniem un ikvienam interesentam, lai iepazītu dabu, meklētu un atrastu tajā notiekošā likumsakarības.

   

  “EkVidO2” ir vides izglītības programma zināšanu ieguvei, atpūtai un piedzīvojumiem galvaspilsētas un tās tuvumā esošajos mežos, kā arī Rīgas parkos. Programmas mērķis ir daudzpusīgu zināšanu sniegšana par mežiem, dārziem un parkiem sabiedrībai, vienlaikus veicinot saudzīgu attieksmi pret dabas teritorijām, veselīgu dzīvesveidu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

   

  Programmas ietvaros interesentiem tiek piedāvātas lekcijas, ekskursijas un citas aizraujošas un izglītojošas aktivitātes “Rīgas meži” piederošajos un apsaimniekotajos mežos, ražošanas teritorijās, kā arī uzņēmuma pārziņā esošajos galvaspilsētas dārzos un parkos.

   

  “EkVidO2” piedāvā iespēju iepazīties ar meža dzīves ciklu un apskatīt dabā visu procesu – “no sēklas līdz kokam”, kā arī iepazīt Rīgas dārzu un parku vēsturi un dabas daudzveidību.

   

  “EkVidO2” piedāvā klātienes ekskursijas un citas aktivitātes. Aicinām pieteikties izglītojošajām aktivitātēm gan “EkVidO2” kompleksā Tīnūžu pagastā, Ogres pievārtē, gan Rīgas dārzos un parkos. Plašāka informācija par ekskursijām: ŠEIT.

   

  Tāpat aicinām sekot līdzi “EkVidO2” Facebook

   

  Lūdzam pieteikt ekskursijas:

   

  Inese Vikļuka

  “Rīgas Mežu” apmācību un mārketinga projektu vadītāja

  E-pasts: ekvido@rigasmezi.lv

  Tālrunis: 29378216

   

  Normunds Pīlips

  “Rīgas Mežu” apmācību un mārketinga projektu vadītājs

  E-pasts: ekvido@rigasmezi.lv

  Tālrunis: 27829977

LGR Blok ne najden: [google_analytics]
Current category is: [Vides izglītības programma "EkVidO2"]. ID: [543]