Vides izglītības programma "Zaļā klase"

Drukāt
 • Sadaļa tiek papildināta


  “Zaļā klase” – SIA ”Rīgas Meži“ vides izglītības programma skolēniem un ikvienam interesentam, lai iepazītu dabu, meklētu un atrastu tajā notiekošā likumsakarības.


  “Zaļā klase” ir vides izglītības programma zināšanu ieguvei, atpūtai un piedzīvojumiem galvaspilsētas un tās tuvumā esošajos mežos, kā arī Rīgas parkos. Programmas mērķis ir daudzpusīgu zināšanu sniegšana par mežiem, dārziem un parkiem sabiedrībai, vienlaikus veicinot saudzīgu attieksmi pret dabas teritorijām, veselīgu dzīvesveidu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu.


  Programmas ietvaros interesentiem tiek piedāvātas lekcijas, ekskursijas un citas aizraujošas un izglītojošas aktivitātes “Rīgas Meži” piederošajos un apsaimniekotajos mežos, ražošanas teritorijās, kā arī uzņēmuma pārziņā esošajos galvaspilsētas dārzos un parkos.


  ”Zaļā klase“ piedāvā iespēju iepazīties ar meža dzīves ciklu un apskatīt dabā visu procesu – “no sēklas līdz kokam”, kā arī iepazīt Rīgas dārzu un parku vēsturi un dabas daudzveidību.


  Ņemot vērā Covid-19 izplatības novēršanu un valstī noteiktos ierobežojumus, klātienes ekskursijas un citas aktivitātes “Zaļajā klasē” šobrīd nenotiek. Tādēļ aicinām sekot līdzi “Zaļajai klasei” Facebook: https://www.facebook.com/ZalaKlaseRigasMezi!  

   

  Sīkāka informācija:

  Inese Vikļuka

  SIA “Rīgas Meži“ apmācību un mārketinga projektu vadītāja

  E-pasts: inese.vikluka@riga.lv


  Laura Veinberga

  SIA “Rīgas Meži“ vides projektu vadītāja

  E-pasts: laura.veinberga@riga.lv