Piedzīvojumu parks "Mežakaķis"

Drukāt
Piedzīvojumu parks

Viena no interesantākajām atpūtas vietām "Mežaparkā" ir piedzīvojumu parks "Mežakaķis", kas uzsācis darbu 2010. gadā un pieder privātam uzņēmumam. Tas paredzēts visu vecumu cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs dzīves veids un uzturēšanās dabā.

Par sezonas sākumu un darba laiku sīkāku informāciju skatīt www.kakiskalns.lv vai sazināties pa tālruni (+371) 67976886.

Piedzīvojumu parks "Mežakaķis"

(www.balticmaps.eu)

Darba laika izmaiņām var sekot līdzi mājas lapā www.kakiskalns.lv

Pārējā laikā parks var tikt atvērts iepriekš pieteiktām grupām (sākot no 10 cilvēkiem). Iespējami arī parka apmeklējumi tumsā instruktora pavadībā, izmantojot alpīnistu lukturīšus (22.00 € no personas).


“Mežakaķa” cenas:
Pieaugušajiem 
18.00 €

Bērniem (līdz 17 gadiem ieskaitot) 12.00 

Bērniem, kuri drīkst izmantot zaļās trases 8.00 €
B
ērniem, kuri drīkst izmantot tikai dzelteno trasi 5.00 €
Cena ir norādīta par 4 stundām piedzīvojumu parka “Mežakaķis” trašu veikšanai.
Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

Piedzīvojumu parks “Mežakaķis” ir aktīvās atpūtas vieta,  kur varat baudīt “pastaigas” kokos.  Tā ir sportiska aktivitāte, kas  domāta cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs dzīvesveids un uzturēšanās dabā. Piedzīvojumu parkā uz augošiem kokiem dažādā augstumā ir nostiprināti šķēļi, kurus veido nostieptas troses, tīkli, dažādu konstrukciju tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes, kā arī nobraucieni pa trosi.

Dzeltenā trase paredzēta pašiem mazākajiem parka apmeklētājiem, kuri ar rokām var aizniegties vismaz 110 cm augstumā. Lai dotos trasē, bērniem tiek dots speciāls aprīkojums, kurš gan vairāk ir kā atrakcijas sastāvdaļa, jo trases augstums nav liels – tas ir aptuveni 1 metrs no zemes. Trases spēles ir dažādas, bērniem ir iespēja izlīst caur mežakaķu figūrām, pārvarēt kustīgas šūpoles un dažāda veida tiltiņus un beigu beigās izbaudīt nobraucienu. Kamēr mazie gājēji pārvar šķēršļus, vecāki ir aicināti bērnus pavadīt, papildus drošībai un atbalstam.

Zaļā trase ir veidota aptuveni 2m augstumā virs zemes ar viegli pārvaramiem šķēršļiem, tāpēc tā piemērota, bērniem un gājējiem, kuriem ir lielākas bailes no augstuma. Tomēr trasi ieteicams iziet visiem parka apmeklētājiem, lai kārtīgi pierastu pie karabīņu pārāķēšanas un drošības principu ievērošanas. Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm.

Zaļā + trase jau ir mazliet augstāka un garāka par zaļo trasi, taču arī šī, līdzīgi kā iepriekšējā, būs lieliski piemērota bērniem un iesācējiem, kā arī kalpos kā lieliska iesildīšanās trase arī pieredzējušākiem gājējiem. Te būs iespēja parvarēt mazliet grūtākus šķēršļus un arī trases beigu nobrauciens ir mazliet garāks. Arī šajā trasē drīkst doties visi, kuri ar rokām var aizniegties 140 cm augstumā.

Zaļā EXTREME trase- lai gan šī ir viszemākā no visām trijām zaļajām trasēm, tomēr tā vienlaikus ir arī grūtākā. Tajā apvienoti šķēršļi no sarkanās, melnās un baltās trases, tāpēc šeit izaicinājumu netrūks ne lieliem, ne maziem. Šī ir lieliska iespēja arī bērniem izmēģināt savas spējas pie grūtākiem šķēršļiem, jo trasē var doties, ja ar rokām var aizsniegties 140cm augstumā.

Zilā trase jau būs nedaudz augstāka kā visas iepriekšējās, šķēršļi izvietoti aptuveni 4 metrus no zemes. Trase ir vēl salīdzinoši viegla un neprasa pārāk lielu fizisko piepūli, tomēr tajā var doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegties 160cm augstumā.

Sarkanajā trasē šķēršļi jau ir izvietoti 9 metru augstumā un prasa lielāku fizisko piepūli, drosmi un līdzsvara sajūtu. Lai dotos šajā trasē, dalībniekiem ir jābūt sagatavotiem iepriekšējās trasēs. Trases vidū ir starpfinišs, kur var nokāpt zemē, vai arī sākt iet trasi no vidus. Šī ir garākā parka trase ar daudzveidīgiem šķēršļiem.

Melnā trase- radīta sportiskas dabas cilvēkiem, kuri vēlas vairāk emociju un fiziskas aktivitātes. Šajā trasē šķēršļu stiprinājumi un drošības troses nav tik stingri nostieptas un līdz ar to līdzsvaru saglabāt ir daudz grūtāk. Arī šķēršļu augstums kokos ir 10 līdz 15 metru robežās. Vairākās vietās ir augstuma līmeņa maiņa, izmantojot vertikālas trepes. Tas prasa vēl vairāk spēka un drosmes. Trase noslēdzas ar četriem gariem nobraucieniem.

Baltā trase - šī trase domāta kā “saldēdiens” tiem, kam bijis par maz ar iepriekšējām trasēm. Trase nav gara, taču prasa lielu fizisko piepūli un drosmi lēcienam trase beigās.