4. maijā norisināsies vasaras sezonas atklāšana kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”!

Drukāt

27.04.2017

Šā gada 4. maijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 Rīgas lielākajā un zaļākajā parkā - kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” SIA “Rīgas meži” atklās 2017. gada vasaras sezonu pasākumā “Neparastais Mežaparks”, kurā norisināsies aizraujošas un izklaidējošas aktivitātes visai ģimenei!

Rīgas pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti iepazīties ar atpūtas un izklaides iespējām “Mežaparka” 2017. gada vasaras sezonā, izmantojot dažādus īpašos piedāvājumus un akcijas. Tās parka alejās nodrošinās parkā strādājošie uzņēmumi un citi entuziasti, kuru ikdiena ir cieši saistīta ar “Mežaparku”.

Šogad, ar savu šovprogrammu uzstāsies radošās grupas “Pārsteigumu karuselis” kolektīvs, kas pārsteigs ar dažādiem tēliem no multenēm un pasākām. Šī programma, jo īpaši patiks bērniem! Turpat netālu darbosies dažādas aktivitātes, no kurām karnevāla masku darbnīca būs bezmaksas!

Zaļais teātris būs pārvērties par piedzīvojumu pasauli jaunajiem pasākuma apmeklētājiem. http://www.realspiedzivojums.lv aicina doties elpu aizraujošā ceļojumā apkārt pasaulei, pārvarot visdažādākos pārbaudījumus un iepazīstot pasaules malu malas.

Bērnu rotaļu pilsētiņā norisināsies jautras poniciklu sacensības trīs dažādās bērnu vecuma grupās. Blakus esošajā vasaras kafejnīcā pērkot 2 saldējumus 3. par brīvu!

Piedzīvojumu parkā „Mežakaķis” darbosies 50% atlaide ģimenēm, kā arī “Mežakaķis” izaicina pārvarēt “Slackline”, jeb līdzsvara lentu.

Pastaigājoties pa Janševska prospektu varēs apskatīt un iegādāties sev tīkamas lietas amatnieku darinājumu tirdziņā. Deju studijas “Just Dance Studio” stendā būs iespēja piedalīties hip-hop deju meistarklasēs.

Krustojumā pie kafejnīcas “Elizabete” norisināsies lielo karnevāla burbuļu šovs un radošās darbnīcas bērniem. Tāpat tiks piedāvāta pankūku un saldējuma degustācija un norisināsies dažādi konkursi un rotaļas.

“Ufogolf” disku golfs ir nomainījis savu atrašanās vietu, tāpēc visi ir aicināti izmēģināt jauno disku golfa laukumu par īpašām cenām. Turpat būs iespēja uzspēlēt spīdmintonu/krosmintonu un arī kādu pavisam jaunu sporta veidu “Spikeball”.

Jau otro sezonu “Mežaparkā” būs pieejama kartingu trase. Šajā dienā visiem būs iespēja izbraukt ar kartingu par puscenu!

Pie restorāna “Daba Mamma”, no plkst. 14.00 varēs baudīt dzīvās mūzikas priekšnesumus akordeonista izpildījumā.

4. maijā “Mežaparkā” būs iespējams saņemt “Vasara 2017” flaieri, kurā būs atrodami kuponi ar atlaidēm un īpašiem piedāvājumiem. Tos 2017. gada vasaras sezonā varēsiet izmantot, apmeklējot “Mežaparku”!

Parka alejās būs iespējams piedzīvot vēl arī citus pārsteigumus, tāpēc nāciet, lai kopīgi atklātu vasaras sezonu “Mežaparkā”!