Viens no 3D mākslas festivāla “Rīgas ilūzijas” dalībniekiem uzvar prestižajā 3D mākslas festivālā Dubaijā

Drukāt

09.03.2017

No 2016. gada 2. jūnija līdz 4. jūnijam kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” notika starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls “Rīgas ilūzijas”. Šis bija pirmais šāda veida pasākums Baltijas valstīs, un tā tēma bija “Nākotnes parks”.

Festivālā piedalījās 12 starptautiski atzīti mākslinieki no 7 dažādām pasaules valstīm – Adry del Rocio (Meksika), Remko van Schaik (Nīderlande), Cuboliquido (Itālija), Eduardo Relero (Spānija), Carlosalberto Gh (Meksika), Vera Bugatti (Itālija), Viktors Puzins un Marija Kudaševa (Krievija), Ruben Poncia (Nīderlande), Roberto Carlos Rodriguez (Meksika) un Frederike Wouters (Vācija). Latviju festivālā pārstāvēja jaunās paaudzes gleznotājs Ritums Ivanovs ar darbu “Saulē raugoties”.
 2017. gada martā Dubaijā norisinājās starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls “Dubai Canvas”, kurā piedalījās četri SIA “Rīgas meži” organizētā festivāla “Rīgas ilūzijas” dalībnieki – Vera Bugatti un Tonijs Cuboliquido no Itālijas, un Remko van Schaik un Ruben Poncia no Nīderlandes. Dubaijas festivāla tēma bija “Prieks” (“Happiness”).
 Priecājamies kopā ar mākslinieku Toniju Cuboliquido no Itālijas, kurš Dubaijas festivālā ieguva 1. vietu, saņemot naudas balvu 300 tūkstošu dolāru apmērā.
 Tonija veidotais 3D gleznojums “Mežaparkā” rotāja parka aleju un priecēja apmeklētājus līdz par vēlam rudenim.

 Tonija Cuboliquido veidotos 3D gleznojumus festivāla “Rīgas ilūzijas” un festivāla “Dubai Canvas” lietvaros var apskatīties šeit:

“Mežaparks”, 2016. gads

 

 

Dubaija, 2017.gads