"Mežaparkā" noslēdzies nūjošanas festivāls

Drukāt

24.10.2016

Šā gada 23. oktobrī kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza ieejas norisinājās Nūjošanas festivāls, uz kuru tika aicināti gan pieredzējuši nūjotāji, gan iesācēji. Tie, kuriem savu nūju nebija, tās varēja iznomāt bez maksas.

Foto: F64

Pēdējos gados lielu popularitāti ir iemantojusi nūjošana. Tie, kuriem patīk brīvo laiku pavadīt nūjojot vai arī kuri beidzot nolēmuši izmēģināt šo aktivitāti, varēja piedalīties Nūjošanas festivālā.

Dalībnieki tikās "Mežaparkā", blakus restorānam "Dabamamma" (netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza ieejas). No plkst. 11.30 notika dalībnieku reģistrācija un nūju izsniegšana. Pasākumā bija iespēja izmantot arī savas nūjas, bet tiem, kam to nav, nūju noma bija pieejama bez maksas. Plkst. 12.00 notika pasākuma atklāšana un dalībnieku sadalīšana pa grupām. Katrs dalībnieks tika reģistrēts sev piemērotākajā grupā – gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar veselības problēmām, gan arī stipriem, veseliem un jauniešiem. Festivāla laikā nūjošanas nodarbības notika Latvijas Tautas sporta asociācijas treneru vadībā.

Nūjošanas festivālā tika gaidītas arī ģimenes ar bērniem – kamēr vecāki nūjoja, bērni varēja pavadīt laiku dažādās aktivitātēs, par ko bija parūpējušies festivāla organizatori. Visiem festivāla apmeklētājiem bija iespēja arī izmērīt asinsspiedienu un saņemt informāciju par pareiza uztura un fizisko aktivitāšu nozīmi dzīvē.

Kārtīgi izvingrojušies, festivāla dalībnieki iemēģināja arī jaunos "Mežaparka" āra trenažierus un devās uz zemeņu ballīti, kas notika zem restorāna "Dabamamma" lietussarga.

Nūjošanas festivālu rīkoja Rīgas domes Labklājības departaments un Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Latvijas Sporta federāciju padomi un SIA "Rīgas meži".

Vairāk informācijas: www.nujovesels.lv


Informācija: portāls "Delfi"