Šlāgerfestivāls "Vēl mirkli vasarā!" "Mežaparka" Zaļajā teātrī

Drukāt
Šlāgerfestivāls

22.08.2016

Šā gada 20. augustā Rīgā, “Mežaparka Zaļajā teātrī, jau otro gadu pēc kārtas notika šlāgermūzikas festivāls “Vēl mirkli vasarā!”.

Fotogalerija: Šlāgermūzikas festivāls "Vēl mirkli vasarā!" "Mežaparka" Zaļajā teātrī, 20.08.2016. (foto: K. Erts)

Īsu brīdi pirms rudens iestāšanās SIA “Rīgas meži” piedāvāja izmantot vēl vienu iespēju izbaudīt vasarīgās  nakts burvību un tepat Rīgā piedalīties īstā, latviskā zaļumballē Latvijas labāko šlāgermūzikas izpildītāju pavadībā.

“Mežaparka” Zaļais teātris ir mājīga, unikāla brīvdabas koncertu vieta klusā meža ielokā, kurā jau sen tradicionāli notikuši koncerti, balles un citi saviesīgi pasākumi. Šeit 20. augustā jau no plkst. 17.00 līdz pat pusnaktij uz šlāgermūzikas festivāla skatuves uzstājās Latvijā visiem zināmas grupas un solisti – “Baltie lāči”, “Dakota”, “Sestā jūdze”, “Kantoris 04”, “Klaidonis”, “Apvedceļš”, Ivo Fomins un grupa, “Galaktika”, “Lauku muzikanti” un “Andrejs un draugi”. Par labu noskaņojumu un jautrību gādāja tautā iemīļotais aktieris Andris Bērziņš.

Ikvienam apmeklētājam tā bija iespēja lustīgi izdancoties, izsmieties un dziedāt līdzi tautā labi zināmām, iemīļotām dziesmām. Pēc ilgajām lietavām beidzot bija iestājies silts, patīkams laiks, un festivāla viesi nekavējās to izmantot. Pasākumu apmeklēja ap 1500 cilvēku.