Brīvdabas teātra izrāde "Saimnieks meklē saimnieci" "Mežaparka" Zaļajā teātrī

Drukāt
Brīvdabas teātra izrāde

05.08.2016

Šā gada 4. augustā plkst. 19.00 "Mežaparka" Zaļajā teātrī notika brīvdabas teātra izrāde - komēdija "Saimnieks meklē saimnieci" divās daļās, ko piedāvāja izrāžu apvienība "Pannas Teātris".

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvojusi izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde - komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”, kas 4. augustā bija skatāma arī "Mežaparka" Zaļajā teātrī. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss redzams jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripetijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas mazgāšana”  kameru priekšā jaunajā situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci” ļaus atpazīt arī citus  šovus, kas TV skatītājiem kļuvuši par ikdienu. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām... Izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve atrodas tepat blakus, nevis tur, TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš vai Imants Strads.

Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar ”Pannas Teātri” jau iepriekš radījusi komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”, kuras smīdinājušas skatītājus gandrīz visās Latvijas pilsētās.

Jaunās izrādes režisors – Juris Rijnieks.

Biļetes - "Biļešu paradīzes" un kultūras centru kasēs.Zaļā teātra atrašanās vieta (www.balticmaps.eu)


Par izrāžu apvienību “Pannas Teātris”

 Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā  jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu", “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais tētis”, “Gribu bērnu!”, „Kukulis”, „Bruņota un bīstama”, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

 

Informācija: www.pannasteatris.lv

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS