"Mazā stiprinieka raibie piedzīvojumi" "Mežaparka" Zaļajā teātrī

Drukāt

30.05.2016

Šā gada 29. maijā par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, ko ik gadu atzīmē 1. jūnijā, Zaļajā teātrī notika aizraujošs pasākums visai ģimenei “Mazā stiprinieka raibie piedzīvojumi”.  Tajā piedalījās apmēram tūkstotis mazo rīdzinieku.

Visu pasākuma norises laiku bērni varēja veikt dažādus sportiskus uzdevumus, pārbaudot savu izveicību, ātrumu, domāšanu un citas attīstošas īpašības. Mazie rīdzinieki darbojās radošajā darbnīcā, spēlēja kopā ar vecākiem lielās spēles, izlēkājās no sirds arī piepūšamajās atrakcijās un iemēģināja roku šaušanā ar populārajiem "Nerf" rotaļu ieročiem.

Vienlaikus pasākuma apmeklētājus un skatītājus priecēja dažādi bērnu mākslinieciskie kolektīvi. Uz lielās skatuves uzstājās popgrupas “Little Poppy” un “Nots”, soliste Linda Auziņa, bet ar krāšņiem deju priekšnesumiem klātesošos priecēja grupa “Dance Beat”.

Pasākumu organizēja biedrība “Stiprinieku republika”. To atbalstīja Rīgas dome, RD Izglītības, kultūras un sporta departaments un lielveikalu tīkls “Maxima”. Sponsori - “Benu aptieka”, “XS rotaļlietas” un SIA “Rīgas meži”.


Vairāk informācijas: www.mazaisstiprinieks.lv