20. augustā "Mežaparka" Zaļajā teātrī - šlāgermūzikas festivāls "Vēl mirkli vasarā!"

Drukāt
20. augustā

05.08.2016

Šā gada 20. augustā Rīgā, "Mežaparka" Zaļajā teātrī, no plkst. 17.00 norisināsies šlāgermūzikas festivāls “Vēl mirkli vasarā”. SIA “Rīgas meži” piedāvā vēl īsu brīdi pirms rudens iestāšanās izmantot iespēju izbaudīt vasarīgās  nakts burvību un tepat Rīgā piedalīties īstā, latviskā zaļumballē Latvijas labāko šlāgermūzikas izpildītāju pavadībā.

Šlāgermūzikas festivāls “Vēl mirkli vasarā” – tā ir lieliska iespēja baudīt  brīvdabas zaļumballi tepat Rīgā, "Mežaparka" Zaļajā teātrī, kas ir unikāla brīvdabas koncertu vieta klusā meža ielokā.  Sestdien, 20. augustā, jau no plkst. 17.00 līdz pat pusnaktij uz šlāgermūzikas festivāla skatuves uzstāsies tādas Latvijā visiem zināmas grupas un solisti kā Baltie lāči, Sestā jūdze, Kantoris 04, Dakota, Klaidonis, Apvedceļš, Ivo Fomins un grupa, Galaktika, Lauku muzikanti, Andrejs un draugi.

Par labu noskaņojumu un jautrību gādās tautā iemīļotais aktieris Andris Bērziņš. Ikvienam apmeklētājam tā būs iespēja lustīgi izdancoties, izsmieties un dziedāt līdzi tautā labi zināmām, iemīļotām dziesmām.

Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv .

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā:

Pieaugušajiem – 6,00 EUR

Pensionāriem – 5,00 EUR

Biļešu cena pasākuma dienā: 

Pieaugušajiem - 9,00 EUR

Pensionāriem – 5,00 EUR

(Festivāla programmā ir iespējamas izmaiņas!)


Karte, kā nokļūt Zaļajā teātrī