Aicinājums „Mežaparka” apmeklētājiem neslidināties no pauguriem Ostas prospekta tiešā tuvumā

Drukāt
Aicinājums „Mežaparka” apmeklētājiem neslidināties no pauguriem Ostas prospekta tiešā tuvumā

06.01.2015

„Mežaparka” apmeklētāji ziemas sezonā iecienījuši pauguriņus pie Ostas prospekta, lai baudītu ziemas priekus, šļūcot lejā no kalna. Tā kā pa Ostas prospektu pārvietojas automašīnas, SIA „Rīgas meži” lūdz to nedarīt.

Uzņēmums lūdz atcerēties, ka „Mežaparkā” esošais Ostas prospekts ir autotransportam paredzēta brauktuve. Tā kā parkā noteikti transportlīdzekļu kustības ierobežojumi, kas paredz iebraukšanu vienīgi no Viestura prospekta puses, pa Ostas prospektu ceļā uz Lielo estrādi un citiem parka objektiem pārvietojas pietiekami liels skaits automašīnu.

Rūpējoties par „Mežaparka” apmeklētāju drošību, SIA „Rīgas meži” Ostas prospektā izvietojusi brīdinājuma zīmes, kas aicina neslidināties no pauguriem, riskējot nokļūt uz prospekta brauktuves. Uzņēmums lūdz respektēt šīs zīmes un pieskatīt bērnus, lai tie, šļūcot ar ragaviņām lejā no pauguriem, nepakļūtu zem automašīnu riteņiem.

„Mežaparka” reljefs ir pietiekoši paugurains, lai varētu atrast citas piemērotas vietas ziemas prieku baudīšanai, kas neatrodas pie Ostas prospekta, tādējādi neapdraudot savu un savu bērnu drošību. Sargāsim sevi un savus bērnus, kā arī cienīsim autovadītājus, kuriem nepieciešams iebraukt „Mežaparkā”!