"Mežaparka" Zaļajā teātrī 1. jūnijā - "Mazā stiprinieka piedzīvojumi multfilmu pasaulē"

Drukāt

02.06.2014

Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai jau septīto gadu 1. jūnijā "Mežaparka" Zaļajā teātrī notika pasākums ģimenēm ar bērniem – „Mazā stiprinieka piedzīvojumi multfilmu pasaulē”, kas jau kļuvis par neatņemamu notikumu Rīgas bērniem un viņu vecākiem.

Foto: F64

Fotogalerija: "Mazā stiprinieka piedzīvojumi multfilmu pasaulē" Zaļajā teātrī, 01.06.2014. Foto: F64

Jau septīto gadu Rīgas dome un biedrība „Par stipru Latviju!” organizēja pasākumu bērniem un ģimenēm, kura ideja ir dot iespēju gan vecākiem, gan bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku kopā un atpūsties, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs un atrakcijās visai ģimenei.

Šogad pasākumā tika izmantoti mūsdienu populārāko multfilmu vadmotīvi. Visas aktivitātes bija veidotas tā, lai bērni  apgūtu kaut ko jaunu un papildinātu savas zināšanas un prasmes. Bija interesantas satikšanās, patiešām radoši uzdevumi un patīkama atmosfēra, kurā ikviens varēja justies brīvi un nepiespiesti.

Svētku sajūtas "Mežaparka" Zaļajā teātrī radīja īpaši pasākumam sastādīta kultūras programma. Visu pasākuma laiku uz skatuves uzstājās dažādi bērnu kolektīvi. Šogad pasākuma apmeklētājus priecēja vairākas bērnu vokālās un deju grupas. Tāpat notika sabiedrībā zināmu mākslinieku uzstāšanās.

Lai nebūtu jāpavada ilgs laiks,  gaidot piedalīšanos atrakcijās, un varētu mierīgi baudīt priekšnesumus, ikviens varēja piedalīties vairākās radošajās darbnīcās un sadarbības partneru organizētajās aktivitātēs.

Pasākums notika bez maksas. Ikviens Mazais stiprinieks par piedalīšanos un centību saņēma atbalstītāju sarūpētās pārsteiguma balviņas.

Pasākumu atbalstīja Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, „Rīgas meži”,  „Olainfarm”, „Baltcom”, „Cido”, bērnu preču veikals „Lāčuks”, deju grupa „Dance Beat”, Birutas Mageles Starptautiskā stilistu skola un „Bērnu universitāte”. Informēja ziņu portāls „Apollo”, maminuklubs.lv, mammamuntetiem.lv, cālis.lv.