Ierobežots skaits apmeklētāju Dabas koncertzāles koncertu varēs skatīties Mežaparka Lielajā estrādē

Drukāt

29.07.2020

 SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar Dabas koncertzāles radošo komandu aicina skatīties šī gada Dabas koncertzāles koncertfilmu “Geastrum. Basas kājas” jaunajā Mežaparka Lielajā estrādē 2020.gada 1.augustā. Ieeja estrādes teritorijā no 19:00.

 Ņemot vērā šobrīd valstī spēkā esošos ierobežojumus Covid-19 vīrusa dēļ, maksimālais apmeklētāju skaits šajā pasākumā ir ierobežots līdz 1000 cilvēkiem. Lai nodrošinātu apmeklētāju skaita kontroli, ieeja estrādes teritorijā būs iespējama tikai tiem, kas iepriekš būs reģistrējušies šim pasākumam un varēs uzrādīt izdrukātu vai elektronisku (savā viedierīcē) reģistrācijas apliecinājumu.

Aicinām Dabas koncertzāles draugus, kas vēlas apmeklēt šo pasākumu, laicīgi reģistrēties, aizpildot vienkāršu reģistrācijas formu un norādot savu e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts reģistrācijas apliecinājums. Reģistrēties iespējams šajā saitē: https://forms.gle/V6sRAo4py2EVWp5S8 . Sasniedzot noteikto 1000 cilvēku limitu, reģistrācija pasākumam tiks pārtraukta.

Ierodoties uz pasākumu, automašīnas varēs novietot bezmaksas autostāvvietā Meža prospektā 5. Ieeja estrādes teritorijā notiks pa vārtiem Nr.5. Apmeklētāji, kā ierasts Dabas koncertzāles pasākumos, aicināti ņemt līdzi segas, uz kurām apsēsties.

Dabas koncertzāles mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par aizsargājamiem biotopiem un pareizu to apsaimniekošanu. Vides mūzikas koncerts „Dabas koncertzāle” top zinātnes un mākslas saskarsmē – zinātnieki, mūziķi, dzejnieki, fotogrāfi un filmu autori kopīgi veido izrādi, kuras galvenais varonis ir daba. Kopš 2006. gada Dabas koncertzāle pulcina tūkstošiem ģimenes, lai pievērstos konkrētai sugai dabā un caur to, pastiprinātu sapratni par dabas aizsardzības pasākumiem šīs sugas specifiskā biotopā. Šogad klātiens un neklātienes apmeklētāji aicināti iepazīt noslēpumaino sēņu pasauli un šī gada Dabas koncertzāles galveno varoni – pūpēdi zemeszvaigzni (Geastrum).

Uz tikšanos Mežaparka Lielajā estrādē!