Šī gada vasaras mēnešos Mežaparkā notiks Saulainā ciguna nodarbības!

Drukāt
Šī gada vasaras mēnešos Mežaparkā notiks Saulainā ciguna nodarbības!

16.05.2019

Ciguna vingrošana ir Ķīnas medicīnas - 5000.gadu senu un iedarbīgu zināšanu kompleksa sastāvdaļa. Šie vingrojumi ir ļoti vienkārši izpildāmi un neprasa īpašu sagatavotību, lokanību, priekšzināšanas vai vecuma ierobežojumus.

Vingrojumu pozitīvais efekts kas izpaužas dažādos veidos, bet īsumā raksturojams kā veselības uzlabošanās un dzīvesprieka paaugstināšanās, ir pierādīts arī mūsdienu zinātniskajos pētījumos.

 

Latvijā Saulainā ciguna virzienu ir ieviesis Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas prezidents, ārsts, rakstnieks un ciguna skolotājs Igors Kudrjavcevs.

Pie mums nodarbības vadīs Mg.Psych., psiholoģe un pasniedzēja Daina Kalniņa, kas ir Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas licencētas programmas “Ciguns-instruktors” (RD IKSD licence DIKS-17-318-ail) sertificēta instruktore.

 

Lūgums pieteikties nodarbībai, zvanot vai sūtot sms – 29457632, Dainai.

 

Satikšanās pie Mamma Daba restorāna, netālu no ieejas Zoo, plkst.18:45!!

Nodarbības notiks ārā, ezera krastā

pirmdienās plkst.19:00 – 20:00.

 

Apģērbs tāds lai varētu brīvi kustēties.

Gaidīsim Jūs!

 

Vairāk informācijas par projektu un tā aktivitātēm: www.veseligsridzinieks.lv

 

 

ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/021 „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” aktivitātes norisinās sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.