Atklāta piektā minigolfa sezona Kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks".

Drukāt
Atklāta piektā minigolfa sezona Kultūras un atpūtas parkā

17.04.2019

Rīgas zaļajā sirdī - Mežaparkā, bijušajā karuseļu atrakcijas parka pļaviņā, savas “durvis” arī šovasar apmeklētājiem ir vēris lielā golfa mazais brālis - minigolfs. Mežaparka minigolfa komplekss atbilst visiem Pasaules minigolfa federācijas noteiktajiem standartiem un tajos spēles pamatus palīdz apgūt Latvijas vadošie minigolfa spēlētāji ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi.

Minigolfs ir mazais brālis lielajam golfam. Tajā ātri iejūtas cilvēki kuri spēlējuši tenisu, novusu, biljardu, jo viņiem jau ir izkopta bumbas un nūjas izjūta.

Apmeklētājiem pieejami 18 laukumi jeb celiņi ar dažādām figūrām un ierobežojumiem, kuros jāiesit bumbiņa. Spēles mērķis ir pabeigt spēli ar pēc iespējas mazāku punktu skaitu.

Tā ir spēle bez vecuma ierobežojumiem: ja Tu spēj rokās noturēt nūju, Tu vari spēlēt minigolfu! Tas ir azartisks atpūtas veids visai ģimenei, draugu kompānijai vai kolēģu pasākumam.

Plašāka informācija par minigolfa atrašanās vietu, spēles noteikumiem, darba laiku un piedāvātajiem pakalpojumiem mājas lapā www.play4score.lv.

 

Video materiāls: https://vimeo.com/290053339