Aktuālākā informācija par “Rīgas sniega parka” darbību Mežaparka Lielās estrādes teritorijā

Drukāt

07.01.2019

Ņemot vērā interesi par “Rīgas sniega parku” Mežaparka Lielās estrādes teritorijā un lielo apmeklētāju skaitu pagājušās nedēļas nogalē, sniedzam aktuālāko informāciju:

 

Darba laiks:

Piektdienās no plkst. 15:00-21:00

Sestdienās un svētdienās no plkst. 11:00-21:00

Pirmdienās: slēgts (tehnoloģiskais pārtraukums, kameršļūkšanas trašu uzlabošanas darbi)

Savukārt atrakciju pieejamība otrdienās, trešdienās un ceturtdienās būs atkarīga no laikapstākļiem, trašu stāvokļa un apmeklētāju intereses. Lūgums sekot jaunākajai informācijai: http://www.sniegaparks.lv/

Lai labāk sagatavotos liela apmeklētāju skaita uzņemšanai brīvdienās, plānots izveidotu vēl papildu trases, tādēļ šonedēļ Sniega parks otrdien būs slēgts. Šobrīd tiek prognozēts, ka atrakcijas darbu atsāks trešdien, 9.janvārī, plkst.15:00.

Sniega parka apmeklētāji aicināti savu līdzpaņemto inventāru – ragavas, slēpes vai citu šļūcamrīkus – izveidotajās trasēs un tām blakus esošajās nogāzēs nelietot, jo trases speciāli pielāgotas īpašajām, ar apvalku apvilktajām kamerām, kuras nodrošina “Sniega parks”, bet nepiemērota inventāra lietošana trases sabojā. Savukārt šļūkšana blakus virves pacēlājiem apdraud citus parka apmeklētājus.

Nokļūt Sniega parkā var ar sabiedrisko transportu vai automašīnu un pēc tam kājām no Rīgas Zoodārza puses, kā arī piebraukt ar auto līdz Mežaparka Lielās estrādes teritorijai. Autotransporta iebraukšana Mežaparkā gan ir par maksu - 3 EUR (piebraukšana ar auto no Viestura prospekta puses). Autovadītāji aicināti ievērot ceļu satiksmes noteikumus un nepārsniegt atļauto maksimālo braukšanas ātrumu 20 km/h!